تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل فروشگاه شهروند از عرضه گوشت شقه ای گوسفند به قیمت هر کیلو ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:فروش فوق العاده از روز شنبه اول خرداد آغاز و تا چهارشنبه 7 تیر ادامه دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عرضه گوشت زیر قیمت بازار در ماه مبارک رمضان

مدیرعامل فروشگاه شهروند از عرضه گوشت شقه‌ای گوسفند به قیمت هر کیلو ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:فروش فوق‌العاده از روز شنبه اول خرداد آغاز و تا چهارشنبه 7 تیر ادامه دارد.

پیشخوان خبر تبیان
گوشت

اکبر علوی در خصوص فروش فوق‌العاده ماه مبارک رمضان گفت: فروش فوق‌العاده ماه مبارک رمضان از روز شنبه اول خرداد آغاز و تا چهارشنبه 7 تیر ادامه دارد.

وی با بیان اینکه 5 هزار بارکد کالا برای تخفیفات ماه مبارک رمضان درنظر گرفته ایم گفت: دامنه تخفیفات تا سقف 40 درصد است.

وی به اقلام عرضه‌شده در فروش ماه رمضان اشاره کرد و گفت: با توجه به نیاز مشتریان، کالاهای ضروری و اساسی عرضه‌شده شامل حبوبات، قند و شکر، روغن، خرما، عسل، گوشت قرمز و گوشت مرغ، خشکبار و چای و... است.

وی در خصوص فعالیت شبانه‌روزی فروشگاه‌ها در ایام ماه رمضانگفت: فروشگاه‌های بیهقی، بوستان، بهروز، بهاران، آزادگان و المپیک در ایام فروش فوق‌العاده ماه رمضان به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کنند.

به گفته علوی، روزانه 4 هزار افطاری به مشتریان داده می‌شود.

وی همچنین در خصوص عرضه گوشت و مرغ در ایام ماه رمضان در فروشگاه‌های شهروند گفت: گوشت شقه‌ای گوسفند به قیمت 32 هزار و 500 تومان (بدون دریافت حاشیه سود) در این ایام عرضه می‌کنیم، این در حالی است که قیمت گوشت به شقه‌ای در بیرون 37 هزار و 500 تا 38 هزار تومان است.


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .