تبیان، دستیار زندگی
مهلت ارسال آثار به ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران تا 15 خرداد 96 تمدید شد. این جشنواره به منظور ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست با ابزار و بیان هنری است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم سبز ایران

مهلت ارسال آثار به ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران تا ۱۵ خردادماه ٩٦ تمدید شد.این جشنواره به منظور ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست با ابزار و بیان هنری است.

پیشخوان خبر تبیان

جشنواره فیلم سبز

به گزارش تبیان به نقل ازخبرگزاری مهر، ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران که چندی پیش برای جذب آثار فراخوان داده بود، تا ۱۵ خردادماه پذیرای آثار متقاضیان این جشنواره در بخش‌های مختلف است. ثبت نام در جشنواره در سایت رسمی www.iigff.org امکان پذیر است.

این جشنواره به منظور ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست با ابزار و بیان هنری و نیز شناسایی آثار ارزشمند در توجه بخشیدن به حفاظت محیط زیست و توسعه آگاهی مردم در حوزه جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران با گستره بین المللی توسط سازمان حفاظت محیط زیست جمهوری اسلامی ایران و سازمان‌های مردم نهاد برگزار می گردد، تا ۱۵ خردادماه آثار با موضوع اقتصاد سبز (گردشگری پایدار- شهر پایدار - انرژی های سبز )در بخش های رقابتی محتوای مورد نظر را می‌پذیرد. ششمین دوره جشنواره بین المللی سبز ایران در دو بخش سینمایی و تجسمی برگزار می شود.

الف) بخش رقابتی سینما شامل:

– مسابقه فیلم های داستانی بلند (بیش از ۵۰دقیقه)

– مسابقه فیلم های داستانی کوتاه (کمتر از ۳۰ دقیقه)

– مسابقه فیلم های مستند بلند (بیش از ۵۰ دقیقه)

– مسابقه فیلم های مستند کوتاه (کمتر از ۳۰ دقیقه)

– مسابقه پویانمایی

– مسابقه فیلم های تجربی

ب) بخش رقابتی هنرهای تجسمی شامل:

مسابقه آثار هنرهای تجسمی مرتبط با حفاظت محیط زیست در زمینه های: عکس، کاریکاتور،گرافیک ، تصویر سازی، هنرهای مفهومی، ویدئو آرت و دیجیتال آرت برگزار می‌گردد. این جشنواره تنها جشنواره بین المللی فرهنگی هنری حفظ محیط زیست در ایران و منطقه خاورمیانه است و به صورت هم زمان در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .