تبیان، دستیار زندگی
رییس مرکز بسیج صدا و سیما طی حکمی محمدرضا پورحسن را به عنوان مدیر تامین و هماهنگی پخش برنامه های این مرکز منصوب کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر هماهنگی پخش بسیج رسانه ملی منصوب شد

رییس مرکز بسیج صدا و سیما طی حکمی محمدرضا پورحسن را به عنوان مدیر تأمین و هماهنگی پخش برنامه‌های این مرکز منصوب کرد.

پیشخوان خبر تبیان

محمدرضا پورحسن

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، علی فروغی طی حکمی محمدرضا پورحسن را به عنوان مدیر تأمین و هماهنگی پخش برنامه‌های این مرکز منصوب کرد.

در حکم فروغی خطاب به پورحسن آمده است: نظر به تعهد و تجربه جنابعالی به این سمت منصوب می‌شوید، با توجه به اهمیت تولید و تامین و پخش تولیدات مرکز بسیج سازمان از شبکه‌های سراسری و استانی  صدا و سیما، انتظار می‌رود نسبت به اجرایی شدن سیاست‌های ابلاغ شده اهتمام و توجه ویژه داشته باشید.

در بخشی از این حکم آمده است: جانمایی برنامه‌های تولیدی و زنده مرکز بسیج سازمان در شبکه‌های سراسری سیما، تعامل و همکاری با مدیران تأمین برنامه و پخش شبکه‌های سراسری سیما و صدا در پخش تولیدات مرکز بسیج سازمان، تعامل و همکاری با فرماندهان بسیج، مدیران تأمین برنامه و پخش صدا و سیمای مراکز استانی در پخش تولیدات مرکز بسیج سازمان از شبکه‌های استانی و تشکیل کمیته تولید ویژه برنامه های زنده و مناسبتی و بازبینی برنامه‌های مرکز بسیج سازمان به عنوان دیگر موارد توجه مدیر جدید تأمین و هماهنگی پخش برنامه‌های مرکز بسیج اشاره شده است.

محمدرضا پورحسن که تا پیش از این مدیریت روابط عمومی مرکز بسیج صدا و سیما را بر عهده داشت تاکنون در سمت‌های مختلف از جمله مدیر روابط عمومی شبکه یک سیما و شبکه آموزش سیما و دبیر شورای مجازی شبکه یک سیما را عهده دار بوده است. برگزاری جشنواره های مختلف به ویژه جشنواره جام جم، تولیدات صدا وسیمای مراکز استان ها و اجلاس پیرغلامان نیز از دیگر فعالیت های رسانه ای وی است.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .