تبیان، دستیار زندگی
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: حل معضل بیکاری و رکود در اولویت برنامه ریزی ها و اقدامات فوری مسئولان اجرایی کشور قرار گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توصیه سردار غیب پرور به دولت جدید

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: حل معضل بیکاری و رکود در اولویت برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات فوری مسئولان اجرایی کشور قرار گیرد.

پیشخوان خبر تبیان
غیب پرور

به گزارش تبیان خبرگزاری تسنیم، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پی حضور حماسی مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند بزرگ را سپاس می‌گوییم که بار دیگر عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران، با حضور حماسی اقشار مختلف مردم این سرزمین در پای صندوق‌های رأی، در چشم جهانیان آشکار گردید و جمهوریت و مردم‌سالاری حقیقی در سایه اسلام، به نمایش گذاشته شد.

در روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 ، ملت غیور ایران اسلامی با هر قومیت وگویش و مذهب و با هر سلیقه سیاسی و فرهنگی، در جای جای این خاک سرافراز و اقصی نقاط گیتی، از ساعات ابتدایی روز تا آخرین لحظات شامگاه، برای اعلان وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی، صفوف متحد و به هم پیوسته‌ای را تشکیل دادند تا در دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین انتخابات اعضای شورای اسلامی شهر و روستا، در تعیین سرنوشت امور اجرایی کشور و شهر و روستای خود نقش‌آفرینی نمایند و سی و پنجمین انتخابات تاریخ انقلاب اسلامی را رقم بزنند.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده‌اند، برنده اصلی انتخابات، نظام جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران و بازنده حقیقی آن، دشمنان قسم خورده این نظام یعنی استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا و رژیم‌صهیونیستی و هم پیمانان‌شان هستند.

اینجانب، خلق این حماسه باشکوه را به محضر امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی، رئیس‌جمهور منتخب و یکایک ایرانیان سربلند و گرانقدر تبریک عرض می‌نمایم.

اینجانب به رئیس‌جمهور منتخب اعلام می‌نمایم که بسیج ده‌ها میلیونی، همان‌گونه که در تنگنای جنگ تحمیلی و در پی ناکافی بودن ظرفیت‌های کلاسیک نظامی، توانست با حضور اقشار مختلف مردم، ورق را به نفع انقلاب اسلامی برگرداند

همچنین بر خود لازم می‌دانم از زحمات تمام کسانی که در پدیدار ساختن این حماسه ملی نقش‌آفرینی کرده‌اند علی‌الخصوص آحاد بسیجیان عزیز که با جان و دل در تشویق به حضور حداکثری و کمک در تامین امنیت مثال زدنی کوشیده‌اند، قدردانی و سپاسگزاری نمایم و بر جبین‌شان بوسه زنم و برای‌شان آرزوی توفیق داشته باشم.

اکنون دوران رقابت‌های انتخاباتی به پایان رسیده است و نامزد منتخب، پس از تنفیذ رهبر مقتدر انقلاب اسلامی، رئیس‌جمهور همه مردم ایران خواهد بود. زمان وعده دادن‌ها و مجادله با رقبای انتخاباتی به پایان رسیده و هنگام همدلی و هم‌افزایی برای عبور از موانع و کار برای رفع مشکلات مردم فرا رسیده است.

اکنون زمان آن است که مسائل اساسی کشور و در رأس آنها پیاده‌سازی الگوی اقتصاد مقاومتی برای حل معضل بیکاری و رکود و نیز افزایش تولید و اشتغال و رسیدگی به معیشت محرومان و مستضعفان در اولویت برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات فوری مسئولان اجرایی کشور قرار گیرد.

اکنون زمان آن است که از ناکامی‌های گذشته و نیرنگ‌ها و بدعهدی‌های دشمنان ملت ایران، درس بگیریم و برای رشد و پیشرفت و تعالی جمهوری اسلامی ایران، با تکیه بر توان داخلی و استعدادهای سرشار ایرانی و نه با چشم داشتن به عهد عهدشکنان خارجی، تمام ظرفیت‌های کشور را بسیج کنیم و ثابت کنیم که بدون اتکا به بیگانگان می توانیم نیازهای‌مان را خودمان برطرف نماییم.

اینجانب به رئیس‌جمهور منتخب اعلام می‌نمایم که بسیج ده‌ها میلیونی، همان‌گونه که در تنگنای جنگ تحمیلی و در پی ناکافی بودن ظرفیت‌های کلاسیک نظامی، توانست با حضور اقشار مختلف مردم، ورق را به نفع انقلاب اسلامی برگرداند، مهیاست تا در عرصه جنگ اقتصادی و فرهنگی نیز تمام ظرفیت‌های مردمی خود را برای رفع مشکلات و عبور از موانع و دستیابی به فتح و ظفر بسیج نموده و توان بی‌بدیل خویش را در تمامی عرصه‌های مورد نیاز کشور به خدمت در آورد.

امید است خداوند متعال به همه مسئولان کشور و خصوصا رئیس‌جمهور منتخب و نیز اعضای منتخب شورای اسلامی شهر و روستا، عزم راسخ و نصرت خویش را عنایت نموده و ایشان را در خدمت هر چه بهتر به مردم شریف کشورمان و ملت های مظلوم و مستضعف، یاری رساند.

و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم

منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .