تبیان، دستیار زندگی
فیلم نمی خواهم زنده بمانم به کارگردانی علی یحیایی و تهیه کنندگی قاسم قلی پور در مشهد مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. این فیلم امروز شنبه 30 اردیبهشت ماه با حضور کارگردان فیلم در سیما هویزه مشهد برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نقد و بررسی« نمی‌خواهم زنده بمانم»

فیلم «نمی‌خواهم زنده بمانم» به کارگردانی علی یحیایی و تهیه‌کنندگی قاسم قلی پور در مشهد مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.این فیلم امروز شنبه 30 اردیبهشت ماه باحضور کارگردان فیلم در سینما هویزه مشهد برگزار می شود.

پیشخوان خبر تبیان

نمی خواهم زنده بمانم

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم «نمی خواهم زنده بمانم» به کارگردانی علی یحیایی و تهیه کنندگی قاسم قلی پور در مشهد مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش مشاور رسانه ای فیلم، نمایش و نقد و بررسی «نمی خواهم زنده بمانم» امروز شنبه 30 اردیبهشت ماه باحضور کارگردان فیلم در سینما هویزه مشهد برگزار می شود.

علی یحیایی فیلم‌ساز ، عکاس و دانش آموخته رشته سینما است وی از شاگردان مرحوم عباس کیارستمی است او ساخت  فیلم های کوتاه «قصه‌ی پسری که فرش نورش را خورده بود!» ، «آدم فضایی»، «سارا»، «عشق در تاریکی»، «لیلا» را در کارنامه خود دارد.

ماهان خورشیدی، سیمین یعقوبی، امید حصارکی، محسن خوینی‌ها، محمد اردمه، مهسا کریمی و روشنک مرادی بازیگران این فیلم هستند.

قاسم قلی پور تهیه کننده آثاری چون «عروس آتش» ، «آتش سبز» ، «بلندی های صفر»،«آسمان آبی»و... پس از سالها دوری از سینما تهیه این فیلم را برعهده دارد.

«نمی خواهم زنده بمانم» از 28 بهمن ماه در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خود را آغاز کرده است و به چالش های پیش روی خبرنگاران حوزه اجتماعی و حوادث و شرایط سخت آنها می پردازد. نمایش این فیلم ساعت 17:00 و نقد و بررسی آن در ساعت 19 برگزار خواهد شد.


منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .