تبیان، دستیار زندگی
آلبوم خیام خوانی در روز بزرگداشت خیام 31 اردیبهشت از ساعت 16 الی 18 سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود. در این مراسم دکتر ابو محبوب، حمیدرضا شعبانی و پیمان سلطانی سخنرانی خواهند داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی آلبوم «خیام‌‌خوانی» در خانه هنرمندان

آلبوم «خیام‌خوانی» در روز بزرگداشت خیام ۳۱ اردیبهشت از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.در این مراسم دکتر ابو محبوب، حمیدرضا شعبانی و پیمان سلطانی  سخنرانی خواهند داشت.

پیشخوان خبر تبیان

عمر خیام

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، مراسم معرفی و بررسی آلبوم خیام‌خوانی روز بزرگداشت خیام سی‌ویکم اردیبهشت ماه از ساعت 16 الی 18 در سالن شهناز خانه هنرمندان برگزار می شود.

در این مراسم دکتر ابو محبوب، حمیدرضا شعبانی و پیمان سلطانی  سخنرانی خواهند داشت. از دیگر برنامه های این مراسم می‌توان به اجرای موسیقی توسط خوانندگانی که در آلبوم به اجرای خیام خوانی پرداخته اند اشاره کرد.

مهدی امامی، رضا طیبی، مجتبی عسگری، اشکان کمانگیری، علیرضا وکیلی منش و علی یاری پور از جمله خوانندگان این آلبوم در این مراسم حضور خواهند داشت. طینوش بهرامی، علیرضا دریایی، آرش زمانی، نوا سلیمانی، امیر شریفی، سپهر شهبازی، هوشمند عبادی، رضا صدرالدینی، میثم کشاورز ملکی، فرید مظفر زاده و سعید همتیان از نوازندگان این آلبوم نیز در این مراسم حضور خواهند داشت.


منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .