تبیان، دستیار زندگی
هفتمین آلبوم رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ تحت عنوان یعنی درد توسط آوای هنر منتشر و روانه بازار مویسقی می شود. حال بارون با ترانه و ملودی رضا صادقی و تنظیم مهران خالصی اولین قطعه آلبوم است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رضا صادقی آلبوم «یعنی درد» را منتشر می‌کند

هفتمین آلبوم رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ تحت عنوان «یعنی درد»، توسط آوای هنر منتشر و روانه بازار موسیقی می‌شود.«حال بارون» با ترانه و ملودی «رضاصادقی» و تنظیم «مهران خالصی»، اولین قطعه آلبوم است.

پیشخوان خبر تبیان

رضا صادقی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس،  آلبوم «یعنی درد» هفتمین و جدیدترین اثر «رضا صادقی» است. در این آلبوم شاهد حضور پررنگ‌تر «رضا صادقی» در نقش ترانه‌سرا و آهنگساز هستیم و «مهران خالصی» تنظیم‌کننده موسیقی پاپ که سابقه همکاری‌ با صادقی را دارد بیشتر تنظیم‌ها را انجام داده است.

«حال بارون» با ترانه و ملودی «رضاصادقی» و تنظیم «مهران خالصی»، اولین قطعه آلبوم است. «منو یادت» و «من دوسِت دارم» نیز اسم دو آهنگ دیگر از آلبوم است. مطابق شش آلبوم‌ رسمی گذشته صادقی در این آلبوم هم یک قطعه با گویش بندرعباسی به نام «دل بی‌غم» که در آن به مدح شهر بندرعباس و مردمش می‌پردازد به مردم این شهر هدیه شده است.

هفتمین آلبوم رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ تحت عنوان «یعنی درد»، طی روزهای آینده توسط آوای هنر منتشر و روانه بازار موسیقی می‌شود.


منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .