تبیان، دستیار زندگی
کارگردان فیلم سینمایی کمدی انسانی ابراز امیدواری کرد این فیلم در 6 ماه اول سال اکران شود. در حال حاضر شرایط به گونه ای است که اگر فیلم ها در زمان مناسب اکران نشوند، بیات می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پخش‌کننده «کمدی انسانی» مشخص شده است

کارگردان فیلم سینمایی «کمدی انسانی» ابراز امیدواری کرد این فیلم در ۶ ماه اول سال اکران شود.در حال حاضر شرایط به گونه ای است که اگر فیلم ها در زمان مناسب اکران نشود، بیات می شوند.

پیشخوان خبر تبیان

کمدی انسانی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، محمدهادی کریمی کارگردان سینما گفت: پخش فیلم «کمدی انسانی» به دفتر «هدایت فیلم» ارائه  شده است و آنها باید درباره زمان پخش برنامه ریزی مناسب را انجام می‌دهند و ما منتظر هستیم تا ببینیم «هدایت فیلم» چه زمانی را برای اکران فیلم در نظر دارد.

وی ادامه داد: من ترجیح می دهم «کمدی انسانی» در ۶ ماه اول سال در سینماهای کشور اکران شود. در حال حاضر شرایط به گونه ای است که اگر فیلم ها در زمان مناسب اکران نشود، بیات می شوند.

این کارگردان سینما در پایان تاکید کرد: من برای «کمدی انسانی» بسیار زحمت کشیده ام و در آن ۴ دهه از تاریخ کشور را به تصویر کشیده ام و امیدوارم بتوانیم اکران خوبی برای این فیلم در نظر بگیریم.

آرمان درویش، علیرضا شجاع نوری، فرخ نعمتی، هومن سیدی، لیلا زارع، بهاره کیان افشار، ایلیا نصراللهی و نیکی کریمی از جمله بازیگران این فیلم هستند که هر کدام به نسلی متفاوت از بازیگری سینمای ایران تعلق دارند.

«کمدی انسانی» یک کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی است که می بایست علیرغم خواست درونی اش همرنگ با مردم پیرامونش زندگی کند و داستان فیلم از دهه ۳۰ تا ۶۰ در ایران می گذرد.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .