تبیان، دستیار زندگی
کامبیز دیرباز بازیگر سریال ماه رمضان از اولین کار مناسبتی خود و ویژگی های این سریال سخن گفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خوشحالم «زیر پای مادر» رمضانی شد

کامبیز دیرباز بازیگر سریال ماه رمضان از اولین کار مناسبتی خود و ویژگی های این سریال سخن گفت.

پیشخوان خبر تبیان

کامبیز دیرباز

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، کامبیز دیرباز بازیگر سریال «زیر پای مادر» که قرار است ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش شود درباره حضورش در یک سریال مناسبتی گفت: تاکنون آثارم در باکس عادی سیما پخش می شد و این اولین بار است که کار  مناسبتی از من در تلویزیون پخش می شود.

وی ادامه داد: حدس می زنم چون همه مردم در ساعتی مشخص در ماه مبارک رمضان در منازل خود هستند سریال مخاطب زیادی داشته باشد. اکنون هم چندین سال است که ماه رمضان به یک فستیوال تبدیل شده و هر سال سریال های خوبی را شاهد هستیم. ما هم هدفمان این است که سریالمان دیده شود و با پخش در این زمان قاعدتا خوشحال می شویم که مخاطبانمان بیشتر شوند.

دیرباز با اشاره به باکس های عادی پخش سریال ها اظهار کرد: در حالت عادی باید چند قسمت از یک سریال پخش شود تا مورد استقبال قرار بگیرد اما در پخش رمضانی مسلما از همان ابتدا سریال دیده می شود و این ویژگی پخش سریال در ماه رمضان است.

دیرباز با اشاره به باکس های عادی پخش سریال ها اظهار کرد: در حالت عادی باید چند قسمت از یک سریال پخش شود تا مورد استقبال قرار بگیرد اما در پخش رمضانی مسلما از همان ابتدا سریال دیده می شود و این ویژگی پخش سریال در ماه رمضان است.

در سریال های نعمت الله بدمن داستان هم عاشق خانواده اش است

بازیگر سریال «در چشم باد» درباره سریال و ویژگی های آن توضیح داد: این سومین همکاری من با سعید نعمت الله است، حال و هوای این کار اتفاقاتی است که در خانواده های ایرانی رخ می دهد و او همیشه متن هایش با زندگی خود مردم تناسب دارد. توجه نعمت الله در متن ها به خانواده است و عشقی که بین  خانواده ها جریان دارد در این سریال ها حتی بدمن داستان هم عاشق خانواده اش است برخلاف سریال های ضعیف ترکیه ای که عشقی میان خانواده وجود ندارد.

وی اضافه کرد: متاسفانه این سریال های ضعیف ترکیه ای با استقبال هم مواجه می شوند چون مردم چاره ای ندارند و کمتر سریال خوب برای آنها پخش می شود.

بازیگر سریال «تب سرد» درباره تم آثار نعمت الله و تلخی آنها و اینکه در ماه رمضان با استقبال واقع می شود یا خیر؟ عنوان کرد: «زیر پای مادر» اثری قصه گو است و از خانواده هایی حرف می زند که همه ما آنها را می شناسیم، اعیانی و عجیب نیستند و عموم مردم خودشان را در داستان می بینند سلیقه من به کارهای نعمت الله نزدیک است و فکر می کنم اگرچه تلخ است اما به دلایلی که گفته شد و وجه قصه بودن مردم آن را دوست دارند و دنبال می کنند.

همه سریال های ایرانی را دنبال می کنم

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره اینکه چقدر سریال های ایرانی را دنبال می کند، توضیح داد: من برعکس یک سری از همکارانم که می گویند فقط سریال های خارجی می بینند آثار همکارانم را هم دنبال می کنم. من همه سریال های تلویزیون را می بینم و حتی اگر سر کاری باشم و یا فرصت نکنم بعدا سریال را از اینترنت می بینم چون باید از کارهای همکارانم اطلاع داشته باشم.

بازیگر سریال «در چشم باد» در پایان درباره اینکه چه نظری درباره این سریال ها دارد، یادآور شد: از آنجایی که من من می دانم همکارانم با چه شرایط و خون دلی کار می کنند نمی توانم نقدی به کارشان وارد سازم. با این حال امیدوارم هر دولتی که بر سر کار می آید به صداوسیما بودجه لازم را تزریق کند تا سریال های خوب ساخته شده و شبکه ها رنگین باشد تا مردم سریال های ضعیف ترکیه ای را نبینند.

سریال «زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی پیش از این «لبخند رخساره» نام داشت و در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه یک پخش می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .