تبیان، دستیار زندگی
محمدباقر قالیباف گفت: امروز با رای های مردم و دخالت مستقیم آنها در آینده کشور اتفاق مهمی هم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و هم در قوه مجریه خواهد افتاد و انتظار می رود این امر سرآغاز تحول اساسی در کشور شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتخابات‌ امروز سرآغاز تحول اساسی در کشور است

محمدباقر قالیباف گفت: امروز با رای‌های مردم و دخالت مستقیم آنها در آینده کشور اتفاق مهمی هم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و هم در قوه مجریه خواهد افتاد و انتظار می‌رود این امر سرآغاز تحول اساسی در کشور شود.

پیشخوان خبر تبیان
قالیباف

به گزارش تبیان به نقل از تسنیم ؛ محمدباقر قالیباف در اردبیل اظهار داشت: تک تک آرای مردمی که بر صندوق‌های رای‌گیری انداخته می‌شود، مهر تائیدی بر نظام اسلامی و جمهوریت نظام است که با این آرا پشتیبانی خود را از نظام به اثبات می‌رسانند.

وی با اشاره به نقش مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: در نظام اسلامی همواره بر نقش مردم در تعیین سرنوشت‌شان تاکید شده تا مردم بتوانند براساس تاکیدات نظام اسلامی و انقلاب اسلامی بر سرنوشت خود حاکم باشند.

قالیباف گفت:  امروز با رای‌های مردم و دخالت مستقیم آنها در آینده کشور اتفاق مهمی هم در شوراهای اسلامی شهر و روستا و هم در قوه مجریه خواهد افتاد و انتظار می‌رود این امر سرآغاز تحول اساسی در کشور شود.

وی افزود: امیدواریم همه مسئولان این اعتقاد و باور را داشته باشیم که بتوانیم این حضور مردم را بتوانیم با کار و تلاش خود پاسخ مثبتی دهیم تا مهمترین چالش مردم که مشکلات اقتصادی است حل شود.


منبع: تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .