تبیان، دستیار زندگی
دبیر شورای نگهبان گفت: روند انتخابات تاکنون خوب بوده و انشاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود. هر چه پیش برویم سر صندوق های اخذ رأی شلوغ تر می شود .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آیت الله جنتی: رئیس‌جمهور باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند

دبیر شورای نگهبان گفت: روند انتخابات تاکنون خوب بوده و انشاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود. هر چه پیش برویم سر صندوق‌های اخذ رأی شلوغ‌تر می‌شود .

پیشخوان خبر تبیان
جنتی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران، گفت: الحمدالله همیشه این طور بوده که مردم دعوت مقام معظم رهبری را برای مشارکت گسترده اجابت می‌کردند.

وی افزود: مردم همیشه به دعوت امام و رهبر انقلاب توجه داشته‌اند و به همین جهت با عقیده و ایمان سر صندوق حضور یافته‌اند و می‌دانند که این وظیفه شرعی و ملی است. بنده هم به همین دلیل در انتخابات شرکت می‌کنم و وظیفه خودم می‌دانم و امیدوارم آثار و برکات زیادی داشته باشد.

دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: این آرای مردم، سرنوشت آینده کشور را تعیین می‌کند، مردم باید احساس کنند که دینی به گردن دارند و باید ادا کنند.

آیت‌الله جنتی با بیان اینکه باید از خون شهدا پاسداری کنیم، تصریح کرد: آنها در راه اسلام و انقلاب جان دادند و ما باید در این راه حرکت کنیم و راه آنها را ادامه دهیم.

وی افزود: راه شهدا همین است و امیدواریم که انقلاب همیشه زنده باشد و همیشه هم کار دست افراد انقلابی باشد. اگر امور کشور به دست افراد انقلابی اداره شود، آباد می‌شود و اگر انقلابی نباشد، درست کار نمی‌کند و مردم را معطل می‌کند و کارها را بر خلاف رویه انجام می‌دهند.  هر کسی که رئیس‌جمهور شد، باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند.

آیت‌الله جنتی با بیان اینکه با یک حرکت انقلابی کارها را ادامه دهند و امروز و فردا نکنند، گفت: مسئولان قرص و محکم سر کار بایستند و استقامت داشته باشند و برای خدمت به مردم آماده باشند.

وی با اشاره به روند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس، گفت: روند انتخابات تاکنون خوب بوده و انشاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود. هر چه پیش برویم سر صندوق‌های اخذ رأی شلوغ‌تر می‌شود و امیدواریم نتایج خوبی داشته باشد که هم خدا و هم مردم راضی باشند.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .