تبیان، دستیار زندگی
محسن هاشمی دقایقی پیش با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ضمن زیارت مرقد امام راحل و مزار پدرش در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محسن هاشمی: نتیجه انتخابات هر چه باشد به نفع نظام خواهد بود

محسن هاشمی دقایقی پیش با حضور در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ضمن زیارت مرقد امام راحل و مزار پدرش در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد.

پیشخوان خبر تبیان
محسن هاشمی

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، محسن هاشمی پس از انداختن رای خود در صندوق اخذ آرای ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با ایسنا گفت: خوشبختانه از اثرات ماه شعبان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به نظر می‌رسد که روند انتخابات مثبت بوده و انتخاباتی در کمال آرامش را در زمان ثبت‌نام، رسیدگی به صلاحیت و دوران تحقیقات پشت سر گذاشته‌ایم.

وی افزود: به روایتی وزارت کشور آقای روحانی تا به حال نسبت به برگزاری انتخابات روندی مثبت را پشت سر گذاشته و مدیریتی مناسب را اتخاذ کرده‌اند.

این کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: امیدوارم مردم مومن، شهیدپرور و آگاه ایران نیز با تاسی از ماه شعبان در کمال آرامش در انتخابات شرکت کنند و مسئولان انتخابات نیز به زودی نتایج انتخابات را به سمع مردم ایران برسانند.

هاشمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نتیجه این انتخابات هر چه باشد به نفع مردم، نظام و کشور خواهد بود، افزود: نتیجه انتخابات هر چه که باشد و هر که پیروز شود در نهایت طبق نظر مقام معظم رهبری به نفع کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .