تبیان، دستیار زندگی
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت همگان در انتخابات را برای تقویت بنیه انقلاب اسلامی مهم دانست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آیت الله یزدی: این انتخابات برکت فوق العاده ای دارد

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شرکت همگان در انتخابات را برای تقویت بنیه انقلاب اسلامی مهم دانست.

پیشخوان خبر تبیان
یزدی

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا ، آیت‌الله محمد یزدی صبح جمعه پس از انداختن رأی خود در صندوق سیار شماره ۵۴۸ دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر، در گفتگو با خبرنگاران ، افزود: این انتخابات برکت فوق العاده ای دارد که امیدواریم برای ثبات، دوام و استمرار نظام الهی مردم سالاری اسلامی نقش مفیدی داشته باشد.

وی با تاکید براینکه در درجه اول شرکت اکثریت پای صندوق های رای اهمیت بسیاری دارد، گفت: همه اقشار جامعه باید درانتخابات شرکت کنند و به هرکس نظرشان است رای دهند؛ چرا که نفس حضور پای صندوق رای برای تقوبت بنیه اسلامی نظام موثر است.

وی با بیان اینکه مساله دوم انتخاب اصلح است، گفت: پس از تبلیغات گوناگون، برای همگان تشخیص اصلح مشخص شده و امیدواریم که اصلح انتخاب شود و منظور از اصلح کسی است که اهداف عالیه امام راحل را که در حقیقت تحکیم مبانی و افکار اسلامی و استقرار دین خدا بود، را پیگیری کند

وی گفت: امیدواریم ملت آگاه جمهوری اسلامی در این روز الهی که از ایام الله است همچون گذشته با ایجاد نشاط عمومی و حضور حداکثری پایه های نظام اسلامی را استحکام بخشند.

یزدی افزود: توصیه اول بنده این است که ملت ایران از هر قشر و طایفه ای پای صندوق های رای حاضر شوند و حتی الامکان این حضور در زمان قانونی اخذ رای صورت گیرد تا بهانه ای به دست مخالفان داده نشود.

وی با بیان اینکه مساله دوم انتخاب اصلح است، گفت: پس از تبلیغات گوناگون، برای همگان تشخیص اصلح مشخص شده و امیدواریم که اصلح انتخاب شود و منظور از اصلح کسی است که اهداف عالیه امام راحل را که در حقیقت تحکیم مبانی و افکار اسلامی و استقرار دین خدا بود، را پیگیری کند.

وی در ادامه با اشاره به این سخن امام راحل که فرمودند ما برای خدا قیام کردیم نه آب و نان، تصریح کرد: مشخص است که قوه مجریه اولا برای آب و نان مردم کار کند اما تهیه آب و نان باید با حفظ دین باشد نه اینکه دین مردم فروخته نشود تا آب و نان داده شود.

وی در پایان با تاکید بر حضور حداکثری پای صندوق ها و انتخاب اصلح گفت: ملت شریف ایران حتما در پای صندوق‌های رأی حضور یابند و سعی کنند در این انتخابات نهایت آرامش، امنیت، سلامت و نشاط را حفظ کنند.

منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .