تبیان، دستیار زندگی
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:طرفداران روحانی بنا دارند نتیجه انتخابات را اگر خلاف خواست آنها بود نپذیرند و در برابر نتیجه آرا مقاومت کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تمام مردم باید هوشیار باشند

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:طرفداران روحانی بنا دارند نتیجه انتخابات را اگر خلاف خواست آنها بود نپذیرند و در برابر نتیجه آرا مقاومت کنند.

پیشخوان خبر تبیان
ترقی

به گزارش تبیان به نقل از تسنیم ؛حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ،با اشاره به پروژه حقه کثیف تیم روحانی، اظهار داشت: روش و سیاست تبلیغاتی طرفداران روحانی طی چند روز گذشته و شعارهایی که اصفهان و برخی نقاط دیگر داده شد و با توجه مستنداتی که در خارج از کشور توسط بی بی سی و ...  به کشور وارد می‌شود، بوی فتنه دیگری همچون فتنه 88 به مشام می‌رسد.

وی ادامه داد: دست‌های پشت پرده‌ای از سوی دشمنان اسلام و نظام اسلامی در کار است که برخی از طرفداران آقای روحانی را تحریک کنند تا نتیجه انتخابات را اگر خلاف خواست آنها بود نپذیرند و در برابر نتیجه آرا مقاومت کنند و هم اینکه با بیان شایعات و اتهامات غیر منطقی سعی در مشروعیت اقبال مردم را به سمت فردی دیگر غیر از روحانی زیر سوال ببرند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: در چنین شرایطی مردم باید با هوشیارباشند و مسئولین نیز و همانطوری که رهبری فرمودند،‌ مراقب باشند تا امنیت انتخابات زیر سوال نرود و مراقب باشند تا افراد سودجو دست به اقدامات خرابکاری نزنند.

ترقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اظهارات وزیر کشور درباره اعلام یک باره آرا، گفت: این حرف در واقع هم می‌تواند در کنترل امنیت مثبت باشد و هم می‌تواند مضر باشد و مسئولان باید در هر دو بعد دقت و توجه داشته باشند.


منبع: تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .