وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یکی از مکان هایی که اکثر خانم ها بیشتر زمانشان را در آنجا سپری می کنند آشپزخانه است که هر چه زیبا تر بودن آشپزخانه تاثیر به سزایی را در روحیه افراد خانواده مخصوصا خانم خانه خواهد داشت. در این مطلب می خواهیم شما را با جدیدتر
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جدیدترین دکوراسیون اپن آشپزخانه

یکی از مکان هایی که اکثر خانم ها بیشتر زمانشان را در آنجا سپری می کنند آشپزخانه است که هر چه زیبا تر بودن آشپزخانه تاثیر به سزایی را در روحیه افراد خانواده مخصوصا خانم خانه خواهد داشت. در این مطلب می خواهیم شما را با جدیدترین مدل اپن آشپزخانه ایرانی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. 

بخش زیبایی تبیان

یکی از مکان هایی که اکثر خانم ها بیشتر زمانشان را در آنجا سپری می کنند آشپزخانه است که هر چه زیبا تر بودن آشپزخانه تاثیر به سزایی را در روحیه افراد خانواده مخصوصا خانم خانه خواهد داشت. در آشپزخانه ی امروزی علاوه بر توجه به عملکردی بودن فضا استفاده از عناصر تزیینی، طراحی آرک ها و سایر جزییات از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که ظاهر آشپزخانه به دلیل همجواری با فضای نشیمن تاثیر بسیار زیادی در جلوه ی کلی دکوراسیون شما خواهد داشت. در این مطلب می خواهیم شما را با جدیدترین مدل اپن آشپزخانه ایرانی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. 

 

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین