تبیان، دستیار زندگی
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: بر اثر حریق یک دستگاه مینی بوس در بزرگراه آیت الله سعیدی ۴ نفر جان باختند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حریق مینی بوس در بزرگراه سعیدی جان 4 نفر را گرفت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر حریق یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی ۴ نفر جان باختند.

پیشخوان خبر تبیان
اتش سوزی

به گزارش تبیان به نقل از تسنیم، کاظم هاشم‌آبادی با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 7:20 صبح امروز آتش‌سوزی یک دستگاه مینی‌بوس در بزرگراه آیت‌الله سعیدی، میدان فتح، نبش خیابان جرجانی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: آتش‌نشانان در کمتر از سه دقیقه به محل حادثه رسیدند و اطلاعات اولیه اعلام شده به آتش‌نشانان حاکی از آن بود که هیچ محبوسی داخل مینی‌بوس نیست اما با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که چهار نفر در میان شعله‌های آتش داخل مینی‌بوس گرفتار شده‌اند که به سرعت آتش‌نشانان حریق را اطفا کردند.

وی تصریح کرد: پس از اطفای حریق، آتش‌نشانان با جسد بی‌جان چهار نفر از سرنشینان مینی‌بوس (سه مرد و یک زن) مواجه شدند همچنین این مینی‌بوس اداری و در حال انتقال کارمندان به محل کار بود.

هاشم‌آبادی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: هم‌اکنون کارشناسان سازمان آتش‌نشانی مشغول تحقیق درباره علت حادثه هستند، اجساد برای انتقال به پزشکی قانونی به عوامل انتظامی تحویل داده شده و عملیات پایان یافته است.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .