تبیان، دستیار زندگی
به دنبال درخواست شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از «اسحاق جهانگیری» برای کناره گیری او از انتخابات به نفع رئیس دولت یازدهم؛ جهانگیری دقایقی پیش به نفع «حسن روحانی» صحنه انتخابات را ترک کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جهانگیری رسما انصراف داد!

به دنبال درخواست شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان از «اسحاق جهانگیری» برای کناره گیری او از انتخابات به نفع رئیس دولت یازدهم؛ جهانگیری دقایقی پیش به نفع «حسن روحانی» صحنه انتخابات را ترک کرد.

پیشخوان خبر تبیان

جهانگیری رسما انصراف داد!

به گزارش تبیان به نقل از تابناک، در نامه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان خطاب به «اسحاق جهانگیری» آمده است:

خدای را سپاسگزاریم که فرصت خدمت به شریف‌ترین انسانهای روی زمین یعنی ملت بزرگوار ایران را فراروی فرزندان مسئولیت شناس این آب و خاک قرار داده وگذرگاههای وصول به مقصد را آنچنان باز نموده است که شیفتگان خدمت میتوانند آنگونه که شایسته است بار امانتی که بر دوش دارندرا  به سرمنزل مقصود برسانند.

شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان لازم میداند با صدایی رسا از جنابعالی که مسئولانه پیشنهاد این شورا مبنی بر ضرورت حضور در عرصه رقابت‌های انتخاباتی را پذیرفته و در تمامی صحنه ها و عرصه ها ، مناظره ها و گفتگوها با قدرت ، صلابت ، خردورزی و اخلاق مداری از گفتمان اصلاحات بعنوان گفتمان امید ، آرامش ، توسعه گرایی و کارآمدی دفاع نمودید قدرشناسیکند و توفیقات بیش از پیش شما را از خدای بزرگ مسئلت نماید.

روز گذشته، در جریان مقابل ائتلاف اصلاح طلبان - اعتدالیون؛ یعنی اصولگرایان تصمیم مشابهی اتخاذ شد و «محمدباقر قالیباف» در جهت یکپارچه گی و شکل گیری ائتلاف حداکثری جریان اصولگرایی، صحنه انتخابات را به نفع «سید ابراهیم رئیسی» ترک کرد.

این شورا با توجه به مجموعه شرایط پیش آمده و به منظور تداوم راهی که از انتخابات خرداد 1392 فراروی ملت قرار گرفته است پیشنهاد می نماید جنابعالی در یک تصمیم متعهدانه و مسئولیت شناسانه دیگر حمایت از کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای حسن روحانی را مورد تاکید قرار داده و با انصراف از نامزدی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برگی دیگر بر کارنامه درخشان خود بیفزائید.

تردیدی وجود ندارد که آن برادر عزیز بیش از هر کس دیگر ضرورت اجماع اصلاح طلبانه را احساس می کنید همانگونه که متعهدانه در صحنه حاضر شدید انشاءالله با طیب خاطر این پیشنهاد را خواهید پذیرفت .

همچنین از ملت بزرگوار ایران انتظار داریم با حضور آگاهانه پای صندوقهای رای و انتخاب کاندیدای اجماعی اصلاح طلبان جناب آقای روحانی و همچنین نامزدهای شورای شهر تهران و دیگر مناطق از لیست "امید" شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان  برشکوه و عظمت ایران بیافزایند.یاد امام و شهیدان جاویدان  عزت و سربلندی ملت ایران با دوام

گفته می شود، در پی این درخواست، جهانگیری ضمن پذیرش نظر شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان، عصر امروز و دقایقی پیش تصمیم به کناره گیری از عرصه انتخابات ریاست جمهوری به نفع «حسن روحانی» گرفته است.

قرار است، بیانیه انصراف جهانگیری از انتخابات ریاست جمهوری به نفع روحانی تا دقایقی دیگر منتشر شود.

روز گذشته، در جریان مقابل ائتلاف اصلاح طلبان - اعتدالیون؛ یعنی اصولگرایان تصمیم مشابهی اتخاذ شد و «محمدباقر قالیباف» در جهت یکپارچه گی و شکل گیری ائتلاف حداکثری جریان اصولگرایی، صحنه انتخابات را به نفع «سید ابراهیم رئیسی» ترک کرد؛ مساله ای که مورد تقدیر رئیسی و بسیاری از شخصیت های جریان اصولگرایی قرار گرفت.
منبع : تابناک