تبیان، دستیار زندگی
فیلم سینمایی «نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» ظرف 6 روز نمایش به فروش 2 میلیارد و 500 میلیونی دست یافت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«نهنگ عنبر۲» به فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونی رسید

فیلم سینمایی «نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» ظرف ۶ روز نمایش به فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیونی دست یافت.

پیشخوان خبر تبیان

نهنگ عنبر 2

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره اقبال مخاطب به فیلم «نهنگ عنبر 22» گفت: با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم و تنور انتخابات داغ شده است و اکثر مردم در همایش‌های مختلف حاضر می‌شوند اما فیلم «نهنگ عنبر، سلکشن رویا» توانسته مخاطب را به سالن سینما بکشاند.

وی ادامه داد: این فیلم با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است و ظرف 6 روز نمایش به فروش 2 میلیارد و 500 میلیون تومان رسیده است که بسیار خوب است. این در شرایطی است که فیلم از روز اول اکران در شهرستان‌ها به نمایش در نیامد و بعد از گذشت روزهای ابتدایی توانستیم دی‌سی پی فیلم را به شهرستان‌ها برسانیم تا فیلم را نمایش دهند.

سرتیپی در خاتمه گفت: امروز که اولین روز نیم‌بهاء فیلم است با استقبال بسیار خوبی مواجه شدیم و اکثر سالن‌های پردیس‌ها بلیت‌های خود را پیش فروش کردند و سالن‌ها ظرفیت‌شان تکمیل است . با این اقبال به نظرم در هفتمین روز نمایش از 3 میلیارد فروش فیلم عبور کنیم.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «نهنگ عنبر2» با موضوع کمدی توسط سامان مقدم ساخته شده و در آن رضا عطاران، مهناز افشار، ویشکا آسایش، حسام نواب صفوی، رضا ناجی، علی قربان زاده و... به ایفای نقش می‌پردازند.


منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .