تبیان، دستیار زندگی
سریال کره ای افسانه سامبونگ از شنبه، 30 اردیبهشت ماه شب ساعت 19 و 23:15 بر روی آنتن شبکه پنج می رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پخش یک سریال کره‌ای جدید

سریال کره‌ای "افسانه سامبونگ" از شنبه، ۳۰ اردیبهشت ماه هر شب ساعت ۱۹ و ۲۳:۱۵ بر روی آنتن شبکه پنج می‌رود.

پیشخوان خبر تبیان

شبکه پنج سیما

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، این سریال محصول سال ۲۰۱۴ کره جنوبی به کارگردانی کانگ بیونگ تایک( Kang Byung-taek ) است که زهره شکوفنده مدیریت دوبلاژ آن را بر عهده داشته است.

مجموعه تلویزیونی «افسانه سامبونگ» در ژانر تاریخی - سیاسی است و هنرمندانی همچون منوچهر والی‌زاده (جونگ سامبونگ)، ابوالفضل شاه‌بهرامی ( فرمانده لیس لی سانگ ای)، علی همت مومیوند (این ایم)، محمود اسماعیلیان (چویونگ)، بابک پاییزان (امپراطور)، حسین سرآبادانی(مونگ جو)،.... از صداپیشگان اصلی سریال «افسانه سامبونگ» هستند

در خلاصه داستان مجموعه " افسانه سامبونگ" آمده است: امپراطور قصد دارد برای یاد بود مرگ ملکه اش معبدی بزرگ بنا کند. ساخت معبد بسیار دشوار است و باعث کشته شدن و از بین رفتن تعداد زیادی از مردم فقیر و بیچارۀ کارگر می شود. "سامبونگ جونگ دوجون"،  محقق جوانی است که نسبت به اطرافیانش اندیشمند و باتدبیر است. سامبونگ که وضعیت معیشتی مردم را میبیند؛ تصمیم می گیرد به فریاد مردم برسد. او با امپراطور صحبت می کند تا بتواند وی را از ساخت معبد منصرف نماید. امپراطور که این جسارت و گستاخی را مییند، سامبونگ را زندانی می کند و ... .

مجموعه تلویزیونی " افسانه سامبونگ" در ۵۰ قسمت ۵۵ دقیقه هر شب ساعت ۱۹ پخش و تکرار آن ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه و ۱۰ صبح است. این مجموعه از پرطرفدار ترین سریال های تاریخی شبکه KBS کره جنوبی است.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .