تبیان، دستیار زندگی
آیت الله باقری کنی با صدور پیامی از حجت الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعلام حمایت  آیت‌الله باقری‌کنی از «رئیسی»

آیت‌الله باقری‌کنی با صدور پیامی از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام حمایت کرد.

پیشخوان خبر تبیان
باقری کنی

به گزارش تبیان به نقل از  خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله باقری‌کنی عضو هیئت‌رئیسه و از اساتید دانشگاه امام صادق(ع) در پیامی از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی اعلام حمایت کرد.

متن  این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الله یامرکم ان تودوا الامانات الی اهلها

در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی‌مان که یادگار گرانقدر امام راحل عظیم الشان و میراث دار خون هزاران هزار فرزند طاهر و مطهر این آب و خاک پر حاصل و ثمر است، در معرض انتخابی دیگر قرار گرفته‌ایم و مکلف به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری شده‌ایم.

اینجانب با تبعیت از اوامر و رهنمودهای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه‌ای، ضمن توصیه آحاد مومنین و مومنات به حضور پرشور در این واجب شرعی، رای خود را به نام برادر گرانقدرم، عالم فاضل و متقی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، به صندوق می‌اندازم.

بر خود فرض می‌دانم از حضور دین مدارانه، اخلاقی و باصلابت ایشان در طی مناظرات انتخاباتی تشکر نموده و این باقیات الصالحات مبارک را توشه خوبی برای ادامه مسئولیت‌های ایشان در نظام جمهوری اسلامی می‌دانم. این رفتار مصلحانه نمودی از الگوی تراز رقابت برای خدمت در این نظام مقدس است.

در پایان اعلام می‌دارم انشاءالله مردم با شرکت فعال و پر شور در این امتحان بزرگ، ضمن میثاق با آرمان‌های حضرت امام رضوان الله علیه و پاسداری از خون شهدا، قدردان نعمت رهبری چنین حکیم و فرزانه باشیم.

و علی الله فلیتوکل المومنون

مهدی باقری‌کنی


منبع: تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .