تبیان، دستیار زندگی
روند اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال که از چند سال قبل آغاز شده بود در حال حاضر متوقف شده و اراده ای برای اصلاح این اساسنامه وجود ندارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توقف اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال

روند اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال که از چند سال قبل آغاز شده بود در حال حاضر متوقف شده و اراده‌ای برای اصلاح این اساسنامه وجود ندارد.

پیشخوان خبر تبیان
فدراسیون فوتبال

به‌ گزارش تبیان به نقل از ‌ایسنا، از چند سال قبل بحث اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال مورد بحث و گفت‌وگو بود که حتی قبل از انتخابات اخیر فدراسیون فوتبال که منجر به ریاست مهدی تاج شد، علی کفاشیان، رییس اسبق این فدراسیون خواهان اصلاح اساسنامه پیش از برگزاری انتخابات بود، اما با درخواست وزارت ورزش و جوانان این موضوع به بعد از انتخابات موکول شد.

بحث پیرامون اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال زیاد است و همه از ایرادات این اساسنامه اطلاع دارند، اما بعد از برگزاری انتخابات روند اصلاح اساسنامه کندتر شد و کمتر شاهد برگزاری جلسات میان اعضای کمیته‌ تدوین قوانین و مقررات فدراسیون فوتبال و برخی از مدیران فدراسیون از جمله علی کفاشیان، رییس سابق فدراسیون بودیم.

بعد از گذشت بیش از یک سال و نیم از برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در حال‌ حاضر روند اصلاح اساسنامه کاملا متوقف شده و فدراسیون فوتبال فعلا قصد اصلاح آن را ندارد.

با توقف اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال به نظر می‌رسد پیشنهاد مدیرانی مانند علی کفاشیان پیش از انتخابات فدراسیون صرفا به خاطر به تعویق افتادن این انتخابات بوده و مشخص نیست که در حال‌ حاضر به چه دلیلی روند اصلاح اساسنامه را متوقف کرده‌اند.


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .