تبیان، دستیار زندگی
جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه ای با احترام و تقدیر از تلاش های محمد باقر قالیباف، حمایت خود را از حجت الاسلام رئیسی اعلام کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حمایت جامعه اسلامی مهندسین از «رئیسی»

جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه‌ای با احترام و تقدیر از تلاش‌های محمد باقر قالیباف، حمایت خود را از حجت‌الاسلام رئیسی اعلام کرد.

پیشخوان خبر تبیان
جامعه اسلامی مهندسین

به گزارش تبیان به نقل از  تسنیم، جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه‌ای پیرامون انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری اسلامی ایران از حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی اعلام حمایت کرد.

متن بیانیه جامعه اسلامی مهندسین به شرح زیر است:

انتخابات مهم ترین شاخص در معرفی نظام مردم سالاری دینی می‌باشد که به فرموده رهبر معظم انقلاب:" مردم سالاری دینی  با مشارکت مردم، حضور مردم، اراده مردم، ارتباط فکری و عقلانی و عاطفی مردم با تحولات کشور صورت می گیرد و این هم جز با یک انتخابات صحیح و همگانی و مشارکت وسیع مردم ممکن نیست".

رهبری فرزانه انقلاب، مردم سالاری را عامل پایداری ملت ایران می‌دانند. از این رو جامعه اسلامی مهندسین به عنوان حزبی متشکل از آحاد نیروهای انقلابی و متخصص، ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی را به حضور حماسی در انتخابات بیست و نهم اریبهشت ماه دعوت می‌نماید تا این بار نیز شاهد تجلّی شکوه مردم سالاری دینی در کشور عزیزمان به عنوان الگویی بی بدیل در جهان باشیم.

از سوی دیگر با توجه به لزوم انتخاب اصلح و توجه اقشار  جامعه به برون رفت از وضعیت فعلی و ضرورت تغییر اوضاع کنونی کشور ، جامعه اسلامی مهندسین  با احترام و تقدیر از تلاش های کاندیداهای نیروهای انقلاب بالاخص برادر گرانقدر جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف، حمایت خود را از جناب حجت الاسلام  والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی اعلام نموده و از تمامی اعضاء این تشکل در سراسر کشور و آحاد ملت عزیز می‌خواهد با حضور حماسی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخاب اصلح، با رای به جناب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مردم سالاری دینی افزون نمایند.

جامعه اسلامی مهندسین


منبع: تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .