تبیان، دستیار زندگی
ترکیب نهایی تیم های ملی والیبال نشسته مردان و زنان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اعلام شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ترکیب تیم‌های ملی والیبال نشسته اعلام شد

ترکیب نهایی تیم‌های ملی والیبال نشسته مردان و زنان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه اعلام شد.

پیشخوان خبر تبیان
والیبال نشسته

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، هادی رضایی، مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته ایران، از اعلام ترکیب نهایی تیم‌های اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری اردوی اخیر تیم‌های ملی، 24 بازیکن در قالب دو تیم مردان و زنان برای حضور در مسابقات قهرمانی 2017 آسیا و اقیانوسیه انتخاب شدند.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: در کنار بازیکنان، کادر فنی اعزامی به این مسابقات نیز مشخص شد که در بخش مردان، علیرضا معمری و بهمن تاروردی‌زاده به عنوان مربیان تیم ملی و بنده نیز به عنوان سرمربی و سرپرست حضور دارم؛ در بخش بانوان نیز مریم ایرانمنش به عنوان مربی با ملی‌پوشان همراه است.

رضایی افزود: رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برای تیم‌های شرکت کننده به دلیل کسب سهمیه مسابقات جهانی 2018 هلند و بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، مهم است. البته تیم ملی مردان ایران به دلیل قهرمانی در پارالمپیک، سهمیه مسابقات جهانی را دارد، اما تیم بانوان باید از این رویداد آسیایی برای مسابقات یاد شده کسب سهمیه کند.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته گفت: این مسابقات در بخش مردان با حضور تیم‌های چین، ایران، عراق، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره‌جنوبی و سریلانکا و در بخش بانوان با حضور تیم‌های چین، ایران، ژاپن، قزاقستان، مغولستان، کره جنوبی و سریلانکا از 5 تا 13 تیر ماه در شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد.

وی در پایان اسامی بازیکنان منتخب برای حضور در این رویداد ورزشی را به شرح زیر اعلام کرد:

مردان:

داود علیپوریان، محمدخالقی، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشگری، امیرحسین کفشدار، احمد ایری، حسین گلستانی، مهرزاد مهروان و میثم علیپور

بانوان:

نسرین فرهادی، طیبه جعفری، معصومه زارعی، ندا پنجه باشی، بتول خلیل‌زاده، بتول جعفریان، رضوان میرزایی، مهری فلاحی، فرزانه حیدری، زینب ملکی، زهرا دانای طوس و مژگان سعیدی


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .