ملی پوش ایرانی تیم روستوف نامزد بهترین بازیکن هفته ۲۸ لیگ برتر روسیه شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آزمون نامزد بهترین بازیکن لیگ برتر روسیه شد + عکس

ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف نامزد بهترین بازیکن هفته ۲۸ لیگ برتر روسیه شد.

پیشخوان خبر تبیان
سردار ازمون

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه نام سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف را به عنوان یکی از 10 نامزد بهترین بازیکن هفته 28 لیگ برتر فوتبال این کشور معرفی کرد که نتیجه نهایی آن توسط آرای هواداران مشخص خواهد شد.

سردار آزمون در بازی روز گذشته (یکشنبه) هفته 28 لیگ برتر روسیه برابر روبین‌کازان با 63 دقیقه حضور در میدان 2 گل به ثمر رساند و از خبرگزاری چمپیونات نمره عالی 8.5 را دریافت کرد. این نمره با مشارکت هواداران و آرای کارشناسان این رسانه معتبر ورزشی روسیه در نظر گرفته شده است.

سردار ازمون

 

خبرگزاری چمپیونات همچنین در آستانه 2 هفته به پایان لیگ برتر روسیه و جدال حساس تیم‌های کراسنودار، ترک گروژنی و روستوف برای کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا اقدام به برگزاری نظرسنجی کرد. این رسانه روسی از کاربرانش خواست تا به این پرسش پاسخ دهند که کدام تیم شایستگی بیشتری برای حضور در لیگ اروپا را دارد. 66 درصد شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی آرای خود را به تیم روستوف و یاران سردار آزمون اختصاص دادند. تیم‌های کراسنودار و ترک گروژنی نیز به ترتیب آرای 27 و 8 درصدی را کسب کردند.

تیم‌های کراسنودار، ترک گروژنی و روستوف با امتیازهای 46 و 45 رتبه‌های چهارم و ششم جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه را در اختیار دارند و فقط یک‌ تیم می‌تواند سهمیه لیگ اروپا را به دست آورد.


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .