تبیان، دستیار زندگی
نشست سردار خورشیدی در خبرگزاری تسنیم رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی گفت: برخی کاندیداها علی رغم استفاده از امکانات دولتی و آوردن دانش آموزان و کارمندان به نشست های انتخاباتی اما اقبال چندانی نداشتند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

۳۰ درصد به جمعیت فقرا اضافه شده

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی گفت:‌ برخی کاندیداها علی‌رغم استفاده از امکانات دولتی و آوردن دانش‌آموزان و کارمندان به نشست‌های انتخاباتی اما اقبال چندانی نداشتند.

پیشخوان خبر تبیان
خورشیدی

به گزارش تبیان به نقل از  خبرگزاری تسنیم، احمد خورشیدی رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی(ستاد جمهور) صبح امروز(دوشنبه 25 اردیبهشت ماه) در نشست خبری در محل خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: «جنبش مردمی هموطنان وفادار رئیسی» با نام مخفف «جمهور» تشکیلاتی مستقل از صنوف مختلف مردمی است که سابقه فعالیت در سنوات گذشته داشته و هم اکنون در 31 استان کشور دارای شعبه‌های فعال است.

وی افزود: تشکیلات ما هم اکنون در تهران و مراکز استانها دارای ظرفیت خوبی است و در زمینه تبلیغات و سازماندهی نیروهای مردمی فعالیت های گوناگونی انجام می دهد.

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه دولت مستقر در حوزه اقتصاد و معیشت عملکرد قابل قبولی نداشته است، گفت: این مسئله بر روی عدم اقبال مردم به روحانی تأثیرگذار بوده است. ما اقبال به سمت آقای رئیسی را خوب ارزیابی می‌کنیم. در سفرهای استانی جمعیت حامی آقای رئیسی با توجه به عدم استفاده ایشان امکانات دولتی و مالی جمعیتی بالای 40 الی 50 هزار نفراست که به استقبال وی می‌روند.

خورشیدی با اشاره به اینکه هرچه جلوتر می‌رویم شخصیت، برنامه‌ها و اهداف حجت‌الاسلام رئیسی روشنتر می‌شود، گفت: برخی کاندیداها علی‌رغم استفاده از امکانات دولتی و آوردن دانش‌آموزان و کارمندان به نشست‌های انتخاباتی اما اقبال چندانی نداشتند. اگر انتخابات به مرحله دوم برود قطب اصلی و اول انتخابات آقای رئیسی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد که یکی از کاندیداهای اصولگرا کناره گیری کند، گفت: دوستان اصولگرا در این دوره هرکدام با ظرفیت خودشان به میدان آمده و بعید می‌دانم فردی به نفع دیگری کنار برود و شاید در میدان ماندن هر سه نفر به سود مردم و جناح انقلابی باشد.

دولتی‌ها از مناطق آزاد تجاری قاچاق وارد کشور می کنند و همین 15 میلیارد دلار یک میلیون و نیم شغل را از بین می‌برد

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی درباره علت تخریب رئیسی در روزهای گذشته گفت: به نظر من اقبال مردمی به سمت رئیسی از علل مهم این تخریب‌هاست و علت دوم آن نیز میل و رغبت آقایان به ادامه کارهایی است که در طول 4 سال انجام شده است. رانتخواری عادی و چپاول گری وحشتناک شده و مردم آسیب‌های جدی در این دولت دیدند. اشتغال جوانان را به رئیس جمهور فرانسه حواله دادند تا وی برای ما شغل ایجاد کند.

وی تصریح کرد: 4 سال فرصت از بین رفت و قدرت پیشگیرانه هسته‌ای در این 4 سال براساس بی تدبیری از ما گرفته شد و خسارات سنگینی به کشور وارد آمد.

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی درباره منابع مالی رئیسی برای تحقق وعده‌های اقتصادی‌اش گفت: اولا از همان منابع مالی که روحانی برای افزایش حقوق مستمری بگیران استفاده کرد، می‌توان بهره برد. اگر جلوی هدررفت منابع را بگیریم سالی5 میلیون شغل ایجاد می‌شود. در چین در طول هر سال 9 میلیون شغل ایجاد کردند و این تجربه در ژاپن، آمریکا و انگلیس نیز تکرار شد و رئیسی بر روی برنامه‌ای دست گذاشته که تجربه موفق بین المللی دارد.

خورشیدی با اشاره به اینکه ما سالانه قریب 15 میلیارد دلار قاچاق داریم که می‌توان جلوی آن را گرفت، اظهار داشت: دولتی‌ها از مناطق آزاد تجاری قاچاق وارد کشور می کنند و همین 15 میلیارد دلار یک میلیون و نیم شغل را از بین می‌برد.

وی با بیان اینکه برخی تخریب‌ها مانند گفتن دیوار کشیدن در خیابان یا احتمال ورود کشور به جنگ، نخ نما شده و قدیمی است، افزود: دوستان روحانی بودند که در خیابان‌ها به سر افراد بی حجاب پونز می‌چسباندند. آقای محتشمی پور که از حامیان حسن روحانی است، در زمان حمله صدام به کویت اعلام کرد که صدام خالد بن ولید است و کشور را می‌خواستند دوباره وارد جنگ کنند و مقام معظم رهبری جلوی آنها را گرفت.

رئیس ستاد مردمی حجت الاسلام رئیسی تصریح کرد: امثال جلایی پور و ربیعی وزیر کار، از همکاران ما در کردستان بودند که می‌گفتند اگر اهالی یک روستا به ضد انقلاب کمک کردند باید کمکها را به آن روستا قطع کرد و حتی آب و برق و گاز به آن روستا نرسانید اما می‌گفتیم اینها اسلحه برسرشان است و دلیلی ندارد که به مردم بی گناه کمک نکنیم. اطلاعاتی‌ها در دولت روحانی سیاسی شدند و حرف های روشنفکرانه می‌زنند.

خورشیدی افزود: همین ها بودند که یک بار از سفارت آمریکا بالا رفتند و به پول و ثروت رسیدند و حالا هم که می‌خواهند از دیوار پایین بیایند دنبال پول و ثروت هستند.

وی با اشاره به اینکه در دولت یازدهم حدود 30 درصد به جمعیت فقیر کشور اضافه شد اظهار داشت: در تهران 320 هزار گرسنه وجود دارد ما طرفدار پیشرفت و توسعه کشور هستیم و این را هرکسی انجام دهد مورد احترام ما قرار دارد و از همه دوستان می‌خواهیم که طرفدار توسعه کشور باشند.

منبع: تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .