• تعداد بازديد :
  • يکشنبه 1396/02/24
  • تاريخ :

هزینه کردن در روابط عمومی سرمایه گذاری برای نظام است

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با تاکید براینکه روابط عمومی ها در برابر دروغ گویی در جامعه مسئولیت اجتماعی دارند، گفت: روابط عمومی و هزینه در آن در حقیقت سرمایه گذاری برای نظام است.

هومن بهلولی- روابط عمومی

نقی عظیمی زاده

به گزارش تبیان به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، نقی عظیمی زاده شامگاه سه شنبه در آئین بزگداشت هفته ملی ارتباطات و روابط عمومی که با حضور استاندار کرمان برگزار شد، از روابط عمومی به عنوان مغز متفکر و پیشانی دستگاه های اجرایی یاد کرد و افزود: اگر روابط عمومی خوب عمل کند، موتور دستگاه رو به جلو، با سرعت و قدرت حرکت خواهد کرد.

وی با طرح این سوال که چگونه روابط عمومی می تواند جایگاه واقعی خود را داشته باشد و موتور دستگاه و سازمان باشد، یادآورشد: اصل علم و عمل یعنی تجهیز به سلاح علم و تخصص و دانش روز و آگاهی همراه با عمل و پشتکار فراوان، عمل با چاشنی عشق.

مشاور استاندار کرمان با اشاره به اینکه امروزه روابط عمومی وظایف سنگینی همچون اطلاع رسانی، تشریفات، تبلیغات و ... را برعهده دارند، خاطرنشان کرد: با وجود استانداری پرتلاش در دولت تدبیر و امید برای استان کرمان که خودش را وقف استان کرده است و اقتصاد مقاومتی را با مفاهیم جدید باز تعریف کرده و مدلی نو در کشور ایجاد کرده، تکیه بر مسئولیت اجتماعی مهمترین موضوعی که توسط روابط عمومی ها باید دنبال شود.

عظیمی زاده با اشاره به اینکه امروز با وجود انتخابات، فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق رای و انتخاب اصلح یک مسئولیت اجتماعی است،گفت: ما نتیجه عدم مشارکت در انتخابات را در دوره هایی دیدیم و با گوشت و پوست لمس کردیم.

وی با تاکید براینکه روابط عمومی ها در برابر دروغ گویی در جامعه مسئولیت اجتماعی دارند،افزود: اگر در عمل با مردم و مخاطبین و مدیران خودمان با صداقت برخورد کنیم باعث ایجاد امید در روح جامعه می شویم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمان تصریح کرد: روابط عمومی ها در قبال شور و نشاط اجتماع و انسان های اطراف مسئولیت اجتماعی دارند.

عظیمی زاده آگاهی بخشی به ارباب رجوعان برای شناخت حق و حقوقشان را یکی از مسئولیت های اجتماعی روابط عمومی ها دانست و افزود: روابط عمومی و هزینه در آن در حقیقت سرمایه گذاری برای نظام است.

وی اصل صداقت و واقع گرایی و توجه به مسئولیت های اجتماعی، اصلاح گرایی و آموزش، عدم توجه به اخبار دروغ و مغرضانه و عدم تائید برذهن، احترام به مخاطبین و پرهیز از تحقیر مردم و عدم تجسس در حریم خصوصی مردم، مخاطبین و مدیران و ... را از مشکلات و چالش های روابط عمومی ها عنوان کرد.

 

UserName