• تعداد بازديد :
  • دوشنبه 1396/02/18
  • تاريخ :

تقدیری ها در بخش سمینار جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیری ها در بخش سمینار جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

به یاری خداوند بزرگ دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با حضور بیش از 6000 دانش آموز از 20 استان کشور برگزار شد.

بیش از 1500 گروه دانش آموزی از حدود 400 مرکز آموزشی کشور به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند که 630 گروه از آن ها دستاوردهای خود را در قالب سمینار های علمی در دانشکده های اقتصاد و دانشکده هنر و معماری دانشگاه شهید بهشتی تهران طی دو روز 14 و 15 اردیبهشت ماه سال 1396 ارائه نمودند.

پس از داوری و بررسی پروژه های اراه شده در نهایت 55 گروه از آن ها به عنوان گروه های تقدیری بخش سمینار های علمی انتخاب شدند. که به آنها لوح پژوهشگر برتر اهدا می شود.

لذا خواهشمندیم جهت دریافت این لوح حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه 1396 با دبیرخانه جشنواره هماهنگی فرمایید. بدیهی است بعد از مهلت مقرر از ارایه لوح معذوریم.

این گروه ها به تفکیک مقطع، نام مدرسه، نام موضوع، نام دبیر راهنما و دانش آموزان به شرح زیر می باشد:

 

گرایش موضوع مقطع نام مدرسه دبیر دانش آموزان
ایده های برگرفته از طبیعت کانی هماتیت و کاربرد آن در هنرهای محیطی دبستان رشد (ابتدایی) فرانک فیضی آرتین آرین،‌ دانیال محققی
زیست فناوری دستگاه تصفیه فاضلاب خانگی دوره دوم ابن سینا(خراسان شمالی) علیرضا حسین زاده علی غلامیان، مصطفی رباط سرپوش، احسان نیکدل
زیست فناوری تهیه نوشیدنی سالم گیاهی با رویکرد نانوفناوری دبستان سما (یاسوج) سید مهدی پیمانی مطلق محمد مهدی جوکار، حسین اکبرپور، پرهام اکبرپور
زیست فناوری بررسی خاصیت آنتی باکتریال تارعنکبوت در محیط کشت جامد باکتری سودوموناس دوره اول راه شایستگان رضوان کرمی زهرا نجفی جیلانی،‌ مهشاد محمدی کاشانی،‌ مبینا جهانگیرزاده
زیست فناوری تهیه نوشیدنی جایگزین نوشابه برای جلوگیری از پوکی استخوان دوره اول راه شایستگان رضوان کرمی صالحه نوری،‌ زهرا فارسی،‌ درناز کاظمی علی اکبر، آوا منصوری نژند
زیست میوه های ارتقا یافته دبستان گل نرگس طاهره امراللهی دریتا شریفی نسب،‌ آتوسا عمادی
فیزیک بلور دبستان گل نرگس طاهره امراللهی طهورا رستمی،‌ ویانا ولی نژاد
تغذیه و سلامت استخراج عصاره از جلبک برای جلوگیری از کپک زدن ماده غذایی دوره اول ممتازحنان (دختران) پدیده محراب محسنی فاطمه نوروزی،‌ یکتا شرفشاهی، مهدیه سلمانی،‌ ستایش سلیمانی
داروسازی مطالعه اثر ضد میکروبی عصاره بنفشه ایرانی در درمان آکنه و ساخت کرم مرطوب کننده و صابون ضد آکنه دوره اول پژوهشسرا علیمحمدی کتایون صداقتی زاده ثنا شفایی، راحیل فلاح، یاسمن لاری
داروسازی مقایسه تاثیرداروهای گیاهی و شیمیایی برروی موش ودرمان استرس ناشی از آلودگی صوتی دوره اول فرزانگان 9 خانم کیانی و آیدا پرویزیان عاطفه گلدوست، ریحانه سنگل زاده
محیط زیست قرص جاذب رفع سختی آب با استفاده از پسماندهای طبیعی دوره اول شهید طهماسبی فاطمه کریمی تنا سروری، ندا خسروجردی،‌ مریم عباسی
محیط زیست ساخت کاغذ از برگ گیاهان دوره اول صبا (دوره اول متوسطه) مینا خشنودی رامینا امیر اصلانی تبریز، صبا حسین زاده،‌ پرنیا علیمحمدی
محیط زیست دافع گیاهی حشرات دوره دوم پژوهشسرای دکترکاظمی آشتیانی سیروس شهرجردی مهدی بابایی، سروش رحمتیان
علوم شیمی بهبود کارایی مرکب ایرانی با افزودن گلاب جهت کاهش خوردگی کاغذ و افزایش ماندگاری دوره اول روشنگران مهناز نبی زاده صوفیا بصیری، آرمیتا کلاهی حشمت، ملینا مهروحی
علوم شیمی بررسی روشهای سنتی و نوین عصاره گیری از گیاهان و بهینه سازی استخراج اوژنول از گیاه میخک با استفاده از امواج فراصوت و ماکروویو دوره اول فرزانگان 2 فاطمه کریمی زهرا ملکی، دینا کریمی، کیمیا بهرامی
علوم شیمی تولید دو نوع کربن اکتیو و خالص سازی گلیسرین حاصل از بایودیزل تولید شده با روغن پسماند دوره دوم سیمای نور (دوره دوم متوسطه) نرگس احمدآقایی دنیا محمودی، سارا جوادی، نازنین پیامی
علوم شیمی قرص تصفیه آّب دوره دوم پژوهشسرای دکترکاظمی آشتیانی سیروس شهرجردی امیر محمد گرشاسبی، امیرحسن عزیزی
علوم شیمی بررسی اثر هیدروژل حاوی عصاره های عسل، زردچوبه و آلوئه ورا برای زخم های سوختگی دوره دوم فرزانگان 7 حامد دائمی مینا اقبالی،‌ نرگس ذاکرمقدم، محدثه مجیدی
علوم فیزیکی انرژی تاریکی دوره اول پیام زهرا زهرا نجفی مینا حمشیدی،‌ همتا قریشی
علوم فیزیکی اثرات پنهان و جبران ناپذیر امواج رادیویی بر جانداران دوره دوم فرزانگان 1 سارا افتخاری نیایش فتاح،‌ آتوسا اسفندیاری
نانو تولید آسفالت نانو متخلخل باهدف کاهش آلاینده های زیست محیطی دوره اول علامه حلی 2 کرمان قاسم سرگزی سروش ابراهیمی فرسنگی، محمد امین اسلامی
نانو حذف سرب از آب به وسیله نانو کامپوزیت مغناطیسی هیدروکسید آهن(|||)_ گرافن اکسید دوره اول فرزانگان 1 دنیا شرف الدین سارینا زارع،‌ درسا جلالی
نانو ایجاد سطح ابگریز توسط تک لایه خودآرا دوره اول ابن شهر آشوب ساروی الهه افشارمنش عسل سادات اشرفی،‌ مریم آزاده سورکی
نانو نانو عمران- آجر عایق صوتی دوره اول ممتازحنان (دخترانه) امیر اسدزاده زهرا نقی زاده،‌ ایلناز خیری
نانو نانو کاغذ مقاوم دوره دوم ادیب فرزانه سوده شیری هستی نواب، پریمهر مرصع فر
نانو بررسی تاثیر 4الکل بر میانگین ذرات نانو ماده زینک اکساید سنتز شده دوره دوم سیمای نور (دوره دوم متوسطه) نرگس احمدآقایی پگاه عباسپور،‌ رومینا برادرتام،‌ نیکتا محجوبی پور،‌ لیلا حاجی محمودی
نانو تهیه داروی دیابتی بر پایه نانوذرات كیتوزان و بامیه دوره دوم فرزانگان 1 محمدرضا رمضانی مهتاب شیشه چی،‌ نرگس خسروی
هنر و معماری کرم خاکی نجات دهنده دبستان فرهنگ سعادت نادره علی اصغریان و ریحانه صانعی ارشیا خانکی،‌ علیرضا جامه داری،‌ پارسا حسینی زادگان،‌ محمد حسین صرفی،‌ رادین غلامیان
هنر و معماری کولکتیو آبی دوره اول صالحین سامیه توحیدی سلینا فاتح،‌ باران رضایی،‌ روژینا سلمانیان
هنر و معماری تخفیف چاقی دوره اول فرزانگان 5 ریحانه صانعی زهرا شکوهی،‌ سارا شریفی
هنر و معماری همکاری دوره دوم فرزانگان 7 ریحانه صانعی فاطمه معادی
شعر و نثر ادبی مجسمه یک بابای ناتمام دوره اول شهید همت مریم عسگری ریحانه انصاری معروف،‌ ریحانه فلاح،‌ غزل تیرونه، مرضیه زمانی نظامی
روان شناسی تاثیر بازی های رایانه ای بر روی نوجوانان دوره اول آیین روشن نور آیدا تقی زاده فرهمند فرناز صدراعظمی،‌ دیبا عطایی، پریا برادران دیلمقانی
روان شناسی بررسی رابطه هویت و سازگاری دختران نوجوان شهر تهران دوره دوم آرمیتا مصلی نژاد سیمین عباسپور نگین شکاری، زهرا صدقی، ساعده علمدار
علوم دینی سجده کردن یا نکردن دوره اول ندای زهرا(س) سعیده نعیمیان
علوم دینی تاثیر مظاهر عزاداری در ماه محرم بر عمق و باطن مذهبی افراد دوره دوم پژوهشسرای جوان منطقه 2 زهرا شعبانی تفتی زهرا جعفری، هانا اسدی قراگوز،‌ محدثه صادقی
جامعه شناسی تاثیر مطالعه بر افزایش شادکامی جوانان 17 تا 35 سال منطقه 18 تهران دوره اول علامه حلی 9 حمزه جعفری حبیب بکیان،‌ علی حسین زرگری،‌ مهدی درویشی
جامعه شناسی بررسی میزان و چگونگی استفاده نوجوانان و جوانان از شبکه های اجتماعی مجازی تلگرام و اینستاگرام دوره دوم فرهنگ 6  فرشته انصاری رومینا پیری،‌ سحر بابازاده
علوم ریاضی شبیه سازی و جانمایی سیستم های امنیتی در فروشگاه ها و مراکز حفاظتی با کمک نظریه گراف و هندسه محاسباتی دوره اول علامه طباطبایی 2 واحد گلستان مصطفی صفائی امیر حسین نقی رازلیقی،‌ علی سهیلی، سینا مهدلو،کیارش حاجیان، رامتین ولی پور
علوم کامپیوتر طراحی اپلیکیشن زیست آموز دوره دوم پژوهشسرای جوان منطقه 2 عطیه هاشم زاده غزل رضایی، محدثه رمضانی،‌ فاطمه حاج سید محمدی
گیاه شناسی بررسی نیروی گریز از مرکز بر روی رشد بذور مختلف دوره اول پژوهشسرای دکتر حسابی الهه نجفیان اشرفی زهرا عابدینی ونی، درسا درزی 
نجوم زمان در فضا دبستان مهرآیین الهام گارسچی سجاد زارع، نریمان احمدی،‌ علی یار محمدی،‌ سروش جلال دوست،‌ نیاسان زین العابدین
نجوم جستجوی سیارات فراخورشیدی دوره اول علامه طباطبایی 2 واحد گلستان مصطفی صفائی متین زینالی،‌ امیر حسین بیدی
جانور شناسی مورچه های فراری         دبستان شاهد یاس نبی منیژه سلطانی حنانه صفری،‌ اسرا صفر خانیان،‌ رومینا جرجانی     
جانورشناسی اثر تیمار کوچک مولکول ها بر روند ترمیم پلاناریا دوره دوم فرزانگان 7 سارا قربانی مهدا اکثیری،‌ فاطمه سادات علوی
میکروبیولوژی بررسی میزان رشد باکتری پروبیوتیک در انواع شیر دوره اول فرزانگان 4 میترا شقاقی سارینا میرشکاری، هانیه مدانلو
میکروبیولوژی تآثر محصولات تراریخته بر انسان و محیط دوره دوم عدالت مرجان انشایی شمیم نریمانی، مهتاب شریفی
پزشکی و بدن انسان نارسایی قلب و پیوند قلب اطفال دوره اول ابن شهر آشوب ساروی اکرم موسایی کیانا ملیحی،‌ دینا منصوری
پزشکی و بدن انسان بررسی تاثیر رنگ ها بر تمرکز  دانش آموزان دوره اول فرزانگان 2 فاطمه امامی سارا شعبانی، سارینا شیبانی، ثنا دانش راد
پزشکی و بدن انسان ساخت پانسمان برای زخم های نافذ قفسه ی سینه ی مصدومین در مواقع اورژانسی دوره اول فرزانگان رودهن الهام عباس زاده، فاطمه میرهادی مریم جعفری  زاده،‌ زهرا فرهادی کیا
پزشکی و بدن انسان سرنگ ایمن دوره دوم فرزانگان 3 سعیده صادقی نشاط نسیم علی آبادی، زهرا امید 
پزشکی و بدن انسان تاثیر نانو ذره دی اکسید تیتانیوم بر بافت کبد دوره دوم پژوهشسرای استاد طاهر لیلا صنایعی علی بهرامی، محمد سجاد باهنر
نجوم ستارگان:تولد،بلوغ و مرگ دوره دوم دارالفنون تورج منتظری بنیامین شیعی،‌ فرزاد شیرازی
فنی و مهندسی بررسی امکان استفاده از انرژی خورشیدی برای به حرکت درآوردن خودرو دوره اول اسلام (پسرانه) مجید بیدل آرمین عطارد،‌ باربد زاهدی
ادبیات

مجموعه داستان های درام

دوره دوم فرزانگان 3 مینا باقرزاده چهره پرنیا مختاریان،‌ مهسا حدادی،‌ نیلوفر صابر مقدّم،‌ دنیا حسین خراسانی،‌ فاطمه بشیری

 

مطالب مرتبط:

برترین ها در بخش غرفه های دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

برترین ها در بخش سمینارهای دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

برترین ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان 

تقدیری ها در بخش غرفه های دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیری ها در بخش سمینار دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیری ها در بخش مسابقات دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

 

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان، تنظیم: زینب شاه مرادی

وبگردی

UserName