سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اد  معاون نخست وزیر عراق، روز گذشته در دیداری با حضرت آیت الله العظمی سیستانی، نتایج فعالیت‌های سیاسی و عملكرد دولت عراق و همچنین اقدامات گذشته آن را به حضرت آیت الله العظمی  سیستانی گزارش داد. به گزارش ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چلبی گزارش عملكرد دولت عراق را به آیت الله سیستانی ارایه داد

 معاون نخست وزیر عراق، روز گذشته در دیداری با حضرت آیت الله العظمی سیستانی، نتایج فعالیت‌های سیاسی و عملكرد دولت عراق و همچنین اقدامات گذشته آن را به حضرت آیت الله العظمی  سیستانی گزارش داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان به نقل از نجف نیوز، احمد چلبی، معاون نخست وزیر عراق، با آیت الله العظمی سیستانی در نجف دیدار كرد.
احمد چلبی به خبرنگاران گفت: در این دیدار نتایج فعالیت‌های سیاسی و عملكردهای دولت گذشته و گزارش كار این دولت كه روزهای آخر خود را می‌گذراند، به محضر حضرت آیت الله سیستانی ارایه شد.
وی با اشاره به این‌ كه آراو نظریات حضرت  آیت الله العظمی سیستانی در مسایل مختلف عراق همیشه كارگشا بوده است، اظهار داشت: كاندیدای منتخب ائتلاف یكپارچه عراق، ابراهیم جعفری است و وی برای این مسؤولیت دارای شایستگی‌های لازم است.
چلبی با اشاره به این‌كه  حضرت آیت الله العظمی سیستانی همیشه و در هر دیداری بر حفظ وحدت و دوری از آشوب تأكید می‌كند، افزود: و تمامی گروه‌ها باید در جریان یك حركت دموكراتیك برای نظر‌خواهی و مشورت با مرجعیت كه نقش مؤثری در برگزاری انتخابات و تنظیم موفقیت آمیز قانون اساسی داشته، اقدام كنند.
گفتنی است، ائتلاف یكپارچه، بیشترین كرسی را در پارلمان عراق كسب كرده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین