سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست  حضرت آیت الله مكارم شیرازی با بیان این‌كه بیشترین تخریب جهان امروز به دست مدعیان تمدن است، از رسانه‌ها خواست با اطلاع رسانی صحیح، مردم جهان را نسبت به این واقعیت آگاه سازند. به گزارش خبرنگار تبیان به نقل از رس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جهان به دست مدعیان تمدن درحال تخریب است

 حضرت آیت الله مكارم شیرازی با بیان این‌كه بیشترین تخریب جهان امروز به دست مدعیان تمدن است، از رسانه‌ها خواست با اطلاع رسانی صحیح، مردم جهان را نسبت به این واقعیت آگاه سازند.

به گزارش خبرنگار تبیان به نقل از رسا، حضرت آیت الله مكارم شیرازی  در دیداری، مسأله خبر رسانی را در جهان امروز بسیار مهم و سرنوشت ساز ارزیابی كرد و گفت: در جهان امروز خبر صحیح، سریع و سالم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و افرادی موفق‌تر خواهند بود كه به این سه اصل توجه كنند.
وی عملكرد صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران را در این عرصه قابل قبول دانست و افزود: صدا و سیمای ایران در بخش‌های عملی، كشوری و منطقه‌ای عملكرد خوبی داشته است.
استاد دروس خارج حوزه علمیه قم خبر رسانی دقیق و صحیح را نوعی عبادت ارزیابی كرد و توضیح داد: نباید عبادات را منحصر به روزه و نماز بدانیم و معنای عبادت را گسترده‌تر كنیم.
این مرجع تقلید در ادامه با ابراز تأسف از شعارهای دوگانه و فریب دهنده غرب از تمدن، دموكراسی و آزادی، تصریح كرد: متأسفانه در جهانی زندگی می‌كنیم كه بیشترین تخریب آن در دست مدعیان تمدن است. می‌گویند منافع اقتصادی ما ایجاب می‌كند كه كارخانه بسازیم، حال محیط زیست و كره زمین به خطر افتاد، اشكالی ندارد و سپس شعار تمدن‌گرایی می‌دهند.
وی اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف از عملكرد فریب‌كارانه غرب و آگاه كردن مردم سراسر جهان را خواستار شد و اظهار داشت: باید درباره بی‌توجهی قدرت‌ها به بشریت و تمدن آنها اطلاع رسانی شود تا جهانیان به آنها اعتراض كنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین