سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
باسلام چرا هر كاری می كنم دعاهایم مستجاب نمی شود و رفع گرفتاری نمی شود و قرض هایم نیز ادا نمی شود ؟ خواهشمندم راهنمایی لازم را بفرمایید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دستورالعملی برای ادای قرض ها !

باسلام چرا هر كاری می كنم دعاهایم مستجاب نمی شود و رفع گرفتاری نمی شود و قرض هایم نیز ادا نمی شود؟ خواهشمندم راهنمایی لازم را بفرمایید.

بخش قرآن تبیان
ادای قرض

حجت الاسلام و المسلمین جاودان فرمودند: سلام علیکم و رحمة الله

مستجاب شدن دعا شرائط دارد. شخص باید دستورات الهی را عمل کند از گناهان کاملا پرهیز کند. آنچه می خورد پاک و حلال باشد. بدهکار مردم به هیچ وجه نباشد. یعنی به مردم ظلمی با زبان با دست نکرده باشد. در هر صورت در مرحله اول بکوشید تا ممکن است واجبات و محرمات الهی را عمل کنید. 

آن وقت هر مقدار ممکن است حلالیت بطلبید مثلاً غیبتی شده، حرف نادرستی گفته شده، آزاری رسانده شده و امثال اینها اگر اینکار را بکنید بعد به آنچه عرض می کنم عمل کنید ان شاءالله اثر می کند.

مستجاب شدن دعا شرائط دارد. شخص باید دستورات الهی را عمل کند از گناهان کاملا پرهیز کند. آنچه می خورد پاک و حلال باشد. بدهکار مردم به هیچ وجه نباشد. یعنی به مردم ظلمی با زبان با دست و نکرده باشد. در هر صورت در مرحله اول بکوشید تا ممکن است واجبات و محرمات الهی را عمل کنید. 

چهل روز که از پنج شنبه شروع می شود هر روز  159 بار آیه و من یتق الله را بخوانید؛ آیه شریفه آخر آیه دوم سوره طلاق و تمام آیه سوم آن است روز شروع بعد از نماز صبح غسل حاجت بکنید و دو رکعت نماز بخوانید بعد صد بار صلوات بفرستید سپس 159 بار آیه را بخوانید. 

روز چهلم آیه را 179 بار بخوانید در پایان صد بار صلوات بفرستید. 

بنابراین غسل و نماز روز اول و صدبار صلوات روز اول و روز آخر خوانده شود و علاوه بر این چهل روز روزی 110 بار سوره والعادیات را بخوانید انشاءا... با این دو کار فرجی حاصل خواهد شد. بعد به من خبر بدهید.
منبع:

کانال تلگرام آیت الله جاودان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین