سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست حضرت آیت الله سید كاظم حائری با صدور بیانیه‌ای به مناسبت تجاوز ظالمانه به حرم مطهر حضرت امام هادی (ع) و امام حسن عسكری (ع)، این ترفند را در راستار اهانت به رسول خدا (ص) و نیز كشتار مسلمانان مظلوم فلسطین دان...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تخریب حرم امامان، از ترفند كشتار مسلمانان مظلوم فلسطین جدا نیست

حضرت آیت الله سید كاظم حائری با صدور بیانیه‌ای به مناسبت تجاوز ظالمانه به حرم مطهر حضرت امام هادی (ع) و امام حسن عسكری (ع)، این ترفند را در راستار اهانت به رسول خدا (ص) و نیز كشتار مسلمانان مظلوم فلسطین دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان به نقل از رسا، آیت الله سید كاظم حائری در بیانیه خود كه امروز توسط خبرنگار رسا به فارسی برگردان شد، خطاب به مردم عراق گفت: ای مؤمنان غیور، ای فرزندان امت اسلامی! به لجبازی‌ها مستمر دشمنان بنگرید كه چگونه گمراهی‌شان آنان را به انحطاط و پستی كشانده است؛ تا جایی كه به مقدسات تجاوز می‌كنند.
وی افزود: آنها یك هدف را دنبال می‌كنند و آن كشتن بند‌های خدا، ویران كردن آبادی‌ها، ایجاد نابسامانی‌، گسترش رعب و وحشت و تلاش برای تفرقه افكنی بین مسلمانان است.
وی با بیان این كه تمام مسؤولیت این جنایات بر عهده اشغال‌گران است اظهار داشت: این اشغال‌گرانند كه زمام امور عراق را به دست گرفته‌اند و مانع تشكیل نیروهای امنیتی می‌شوند كه قادر بر ایستادگی در برابر تروریسم باشند.
آیت الله حائری با اشاره به آیه 118 سوره آل عمران افزود: ای فرزندان عراق؛ ترفند، بسیار بزرگ است و فرد فرد شما را هدف قرار داده است. دشمنان، مجرمان بعثی و اشغالگران ظالم بر ضد شما متفق شده‌اند.
وی خطاب به مردم عراق، ترفند دیرین دشمن را در ایجاد فتنه بین مسلمانان مد نظر قرار داد و اظهار داشت: همه با هم بر ضد تروریست‌ها و نیروهای اشغال‌گر، متحد باشید.
استاد دروس خارج حوزه علمیه قم تعرض به اهل سنت و مساجدشان را جایز ندانست و عنوان كرد: غضب و عصبانیت خود را نسبت به وقایع انجام شده، از راه‌های مسالمت آمیز ابراز كنید. تجاوز به اموال عمومی جایز نیست. همچنین انجام كارهای بی‌فایده و بیهوده در خیابان‌ها و مكان‌های دیگر حرام است.
وی در ادامه خواستار همكاری مردم با نیروهای امنیتی برای جلوگیری از حوادث خونین مشابه شد و خاطر نشان ساخت: در برابر این هجوم بی‌شرمانه، دست بسته نایستید و بدانید كه دشمنان، بلایی قطعی‌اند و باید از سر راه برداشته شوند و هر چه عمرشان بیشتر شود، فسادشان زیاد‌تر می‌شود. از آنها نترسید و بدانید كه حیله آنها نقش بر آب است.
وی اهانت برخی مطبوعات غربی را به ساحت مقدس رسول خدا (ص) در راستای همین ترفند برشمرد و تصریح كرد: این حلقه مصیبت، از حلقه نیرنگ و كشتار مسلمانان مظلوم فلسطین جدا نیست.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین