سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ند   آیت الله محمد عزالدین حسینی زنجانی، در پی هتك حرمت به مرقد مطهر امام هادی (ع)، خواستار هوشیاری مردم مسلمان عراق در برار نقشه‌های دشمنان اسلام شد و اعلام كرد: مردم ستمدیده عراق نیاز شدید به وحدت و یكپارچگی د...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افراد پست، مزدور و وابسته، دست به این‌گونه جنایت‌های هولناك می‌زنند

  آیت الله محمد عزالدین حسینی زنجانی، در پی هتك حرمت به مرقد مطهر امام هادی (ع)، خواستار هوشیاری مردم مسلمان عراق در برار نقشه‌های دشمنان اسلام شد و اعلام كرد: مردم ستمدیده عراق نیاز شدید به وحدت و یكپارچگی در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبیان به نقل از رسا، متن كامل پیام آیت الله محمد عز الدین حسینی زنجانی از علمای مشهد به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
اللهم انا نشكوا الیك فقد نبینا و غیبه و لینا و شده الزمان علینا
پس از حادثه مؤلمه غم‌انگیز جسارت و توهین به ساحت مقدس پیامبر عظم الشأن اسلام حضرت ختمی مرتبت صلی الله علیه و آله، هنوز كه قلوب همه مسلمانان از این فاجعه جریحه‌دار است، جنایت هولناك دیگری در حرمین شریفین امام هادی و امام حسن عسگری صلوات الله علیهما توسط عده‌ای مزدوران پست ناپاك به وقوع پیوست.
آری باز دست دشمنان اسلام و تشیع از آستین بعضی عناصر و گروه‌های وابسته و خائن به اسلام و مسلمین در آمده و مرتكب چنین جسارت هولناك و عظیم به ساحت مقدس امامت و ولایت شدند. در این شرایط حساس كه مسلمانان به ویژه مردم ستمدیده عراق نیاز شدید به وحدت و یكپارچگی در مقابل دشمنان قسم خورده اسلام دارند، یك مشت افراد پست و مزدور وابسته، دست به این‌گونه جنایت‌های هولناك می‌زنند.
اینجانب این دو مصیبت را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه الفداه، خاضعانه تسلیت عرض می‌كنم و از خداوند منان مسألت دارم به مسلمانان و بالاخص پیروان امامت و ولایت صبر و اجر مرحمت فرماید و آنچه در شرایط كنونی بر مسلمانان لازم است حفظ آرامش و وحدت است كه ضامن خنثی شدن توطئه دشمنان تشیع است.
و الله ولی التوفیق و علیه التوكل
مشهد الرضا علیه آلاف تحیه و الثنا
محمد عز الدین الحسینی الزنجانی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین