سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست  نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در آیین نماز جمعه این شهر گفت: استكبار جهانی برنامه جدیدی را با هدف جنگ‌های صلیبی طرح ریزی كرده و رهبر معظم انقلاب با هوشیاری بر این مسأله اشاره كرده‌اند. به ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توهین به رسول اكرم (ص) با هدف از سرگیری جنگ‌های صلیبی است

 نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در آیین نماز جمعه این شهر گفت: استكبار جهانی برنامه جدیدی را با هدف جنگ‌های صلیبی طرح ریزی كرده و رهبر معظم انقلاب با هوشیاری بر این مسأله اشاره كرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبیان به نقل از رسا، آیت الله نور مفیدی با بیان این مطلب، جنگ بین اسلام و مسیحیت را بسیار خطرناك دانست و گفت: ارباب كلیسا و در رأس آن‌ها پاپ و علمای اسلام باید مواظب باشد تا حوادث تلخ دیگر بار تكرار نشود.
وی عكس العمل جهان را برای دشمنان غیر قابل تصور خواند و گفت: آنان دچار هراس شده‌اند و دست به هر كاری می‌زنند تا این اخبار را تحت الشعاع قرار دهند.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به حمایت مردم در راهپیمایی 22 بهمن در نظام گفت: این حمایت گسترده از نظام اسلامی پاسخی محكم به بوش است كه به تازگی گفته است: دستیابی به انرژی هسته‌ای حق مسلم مردم ایران است، ولی مسؤولان آنها شایستگی ندارند.
وی در خطبه اول نیز دروغ را از گناه كبیره خواند و انواع دروغ را از منظر فقها و علمای اخلاق برشمرد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین