سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ود در حالی که موج اعتراضها علیه اهانت به مقدسات اسلامی بالا گرفته است پایگاه اینترنتی محمد(ص) پیامبر رحمت بزودی به پنجاه زبان در قطر راه اندازی می شود. به گزارش خبرنگار تبیان به نقل از مهر نشریه الشرق چاپ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پایگاه اینترنتی حضرت محمد(ص) پیامبر رحمت راه اندازی می شود

در حالی که موج اعتراضها علیه اهانت به مقدسات اسلامی بالا گرفته است پایگاه اینترنتی محمد(ص) پیامبر رحمت بزودی به پنجاه زبان در قطر راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار تبیان به نقل از مهر نشریه الشرق چاپ قطر ضمن اعلام خبر فوق اعلام کرد: این اقدام از سوی دکتر علی محیی الدین قره داغی نایب رئیس انجمن تبلیغی فرهنگی البلاغ قطر انجام می شود.

شیخ قره داغی که از علمای برجسته قطر محسوب می شود در ابن باره اظهار داشت: همه مطالب و موضوعات این سایت پیرامون زندگی و رسالت جاودان حضرت ختمی مرتبت محمد (ص) خواهند بود.

وی هدف از تأسیس و راه اندازی سایت مخصوص رسول خدا(ص) را شناساندن شخصیت پیامبر اکرم(ص) از طریق اینترنت، انتشار مطبوعاتی و تبادل نظر و گفتگو فرهیختگان از طریق این سایت عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه گروه 40 نفری از خبرنگاران و روزنامه نگاران دانمارکی بزودی به دعوت این انجمن به قطر سفر می کنند گفت : این افراد برای شرکت در همایشی که در آن اهانت نشریات دانمارکی و اروپایی به ساحت مقدس پیامبر(ص) بررسی می شود به قطر سفر می کنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین