تبیان، دستیار زندگی
شد  ـ مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، وابسته به حوزه علمیه قم، برای سال تحصیلی 86-85 در دوره‌های حضوری و نیمه حضوری در مقطع كارشناسی از میان طلاب حوزه‌های علمیه داوطلب می‌پذیرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پذیرش دانش‌پژوه در مقطع كارشناسی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) آغاز شد

ـ مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، وابسته به حوزه علمیه قم، برای سال تحصیلی 86-85 در دوره‌های حضوری و نیمه حضوری در مقطع كارشناسی از میان طلاب حوزه‌های علمیه داوطلب می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان به نقل از رسا، این مؤسسه در رشته‌های ادیان، اقتصاد، تاریخ، جامعه‌شناسی، حقوق، روان شناسی، علوم تربیتی، علوم سیاسی، علوم قرآنی، فلسفه، كلام و مدیریت دانش‌پژوه می‌پذیرد و در پایان به فارغ‌التحصیلان مدرك كارشناسی مورد تأیید وزارت علوم اعطا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) پذیرش این مؤسسه در دوره‌های حضوری و نیمه حضوری در مقطع كارشناسی و براساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با نظارت سازمان سنجش آموزش كشور است.
نام نویسی داوطلبان، از 11 بهمن ماه آغاز و تا 4 اسفند ماه سال جاری ادامه دارد و فرم ثبت‌نام این مؤسسه در روزنامه كیهان 11/11/84 منتشر می‌شود.