تبیان، دستیار زندگی
نمایش «ترن» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ به هفته پایانی اجرا رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«ترن» به ایستگاه پایانی رسید

نمایش «ترن» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا آذرنگ به هفته پایانی اجرا رسید.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

نمایش «ترن» که از 18 بهمن ماه به روی صحنه رفته است،فقط تا آخر این هفته جمعه 27 اسفند ماه به روی صحنه خواهد بود.

این نمایش تاکنون با استقبال از سوی تماشاگران روبرو شده است.

این نمایش پس از تاریخ یاد شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد."ترن" هر شب به جز شنبه‌ها ساعت 19:30 در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.

روابط عمومی گروه برای روشن شدن ذهن مخاطبان همواره توضیح داده است که "سال 91 نمایشنامه «ترن» نوشته حمیدرضا آذرنگ به کارگردانی نیما دهقان به روی صحنه رفته بود،اما این «ترن» مطلقا تولید تازه نمایشی محسوب می‌شود و به هیچ عنوان در زمره بازتولیدات قرار نمی‌گیرد چرا که صرفا نمایشنامه این دو اثر یکی است.

کارگردان،بازیگران (به جز چهار مورد مشترک)،طراحان و همه عوامل این دو نمایش متفاوت هستند و مخاطب با یک نمایش کاملا جدید مواجه می‌شود.

همچنین در نمایش قبل بخش‌هایی از نمایشنامه حذف شده بود که این بار به طور کامل اجرا خواهد شد که این مورد علت اصلی این اجرا است."

بازیگران این نمایش امیر جعفری، مهراوه شریفی نیا، نسیم ادبی، بهرنگ علوی ، سید علی صالحی، حسین سلیمانی، مجید رحمتی، وحید آقاپور، علی عامل هاشمی، سیاوش جامع، آذین نظری، باران شادی پور،ستایش محمودی، بهروز سرو علیشاهی، عباس امیری، سجاد محمدی، فرزین طاهری، فرزاد صبوری، محمد فرجی ، پیام میر مصطفی، عماد قلی پور هستند. با حضور: فریده سپاه منصور، خسرو احمدی، فرید سجادی حسینی و نادر برهانی مرند.

در خلاصه داستان این نمایش اجتماعی آمده است:"آیا این زمین است که آدم را فراموشکار می‌کند یا این آدمها هستند که با گذر زمان همه چیز روی زمین را به فراموشی می‌سپارند؟ "

فرشاد فزونی آهنگسازی نمایش را به عهده دارد و هر شب به صورت زنده با گروه همکاری می‌کند. فزونی در اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر جایزه بهترین آهنگسازی بخش بین‌الملل جشنواره را از آن خود کرد.

ساناز بیان (مشاور کارگردان)،رضا مهدی‌زاده (طراح صحنه)،افسانه صرفه جو (طراح لباس)،آیدین الفت (مشاور و مهندسی صدا)،وحید لک (مجری طرح و مدیر تولید)،مونا جعفری (طراح گریم)،یحیی پاکدل (طراح پوستر و بروشور) و سیامک زمردی مطلق (عکاس)، آوا فیاض (مشاور تبلیغات و روابط عمومی)،ایلیا شمس (تبلیغات مجازی)،پیام نیکخواه (عکاس پشت صحنه) دیگر عوامل این نمایش هستند.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .