آیا مالکی که در ساختمان ساکن نیست موظف به پرداخت هزینه های ساختمان هست؟ هزینه های مشترک اعم از اینکه ملک مورد استفاده قرار گیرد یا نگیرد الزامی است؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پرداخت هزینه‌های مشترک ساختمان

آیا مالکی که درساختمان ساکن نیست، موظف به پرداخت هزینه‌های ساختمان هست؟ هزینه های مشترک اعم از اینكه ملک مورد استفاده قرار گیرد یا نگیرد، الزامی است.

بخش حقوق تبیان

قانون تملک آپارتمان ها

پرسش مخاطب درباره پرداخت هزینه های ساختمان بوسیله مالکی که ساکن نیست، این است: سلام،شخصی بنا به دلایلی یکسال خانه نبوده ولی همه وسایلهابش بود آیا این شخص باید پول شارژ این یکسال رابپردازد؟،ممنون میشم پاسخم را زودتر بدهید.

پاسخ : 

مطابق ماده 4 قانون تملک آپارتمان ها پرداخت هزینه های مشترک اعم از اینكه ملک مورد استفاده قرار گیرد یا نگیرد، الزامی است.


منبع: میزان