تبیان، دستیار زندگی
تهران- ایرنا- مدیرباشگاه مهربانو از رونمایی شبکه اجتماعی و پیام رسان مهربانو به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در روز ٢٣ اسفند ماه خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمایی از شبکه اجتماعی مهربانو/ تقدیر از ١٦ مهربانوی کشور

مدیرباشگاه مهربانو از رونمایی شبکه اجتماعی و پیام رسان مهربانو به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در روز ٢٣ اسفند ماه خبر داد.

بخش خانواده تبیان

title

به گزارش تبیان به نقل از خبرنگاراجتماعی ایرنا، فریماه شیخ الاسلامی روز شنبه درنشست خبری به منظور برگزاری همایش تقدیر از ١٦ مهربانوی کشور و رونمایی ازشبکه اجتماعی و پیام رسان مهربان روز 23 اسفند ماه در محل وزارت کشور این مطلب را بیان کرد.
وی افزود: این شبکه اجتماعی مهربانو حاصل دو سال تلاش کارشناسان و دارای امکانات مناسبی برای بانوان است.
شیخ الاسلامی اظهارکرد: برای بانوانی که عضو این شبکه اجتماعی شوند، یکسال بیمه حوادث رایگان، اینترنت و استفاده از خدمات رفاهی و گردشگری رایگان درنظر گرفته می شود.
وی اضافه کرد: هدف از راه اندازی این شبکه استفاده از یک شبکه بومی و سالم سازی شبکه های اجتماعی است چون از این طریق می خواهیم جلوی تهاجم فرهنگی را بگیریم.
وی ادامه داد: البته اکنون بیش از دو میلیون و ٨٠٠ هزار نفر از بانوان عضو این شبکه اجتماعی هستند و با رونمایی رسمی از این شبکه به طور قطع تعداد بانوان عضو بیشتر خواهد شد.
سعید نیک ضمیر عضو شورای سیاستگذاری مهربانو نیز گفت: شورای سیاستگذاری مهربانو از یکسال گذشته فعال شده تا طرح مهربانو که از سال ٩٣ مطرح شده است را در کشور اجرایی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: تدوین جایگاه مهربانو وخانواده درکشور، طراحی ساختارهای سازمان مرتبط با مهربانو، تدوین کمپین مهربانو با استفاده از پتانسیل شبکه های اجتماعی از جمله اهداف این شورا و امیدواریم از ثمرات این طرح برای بانوان استفاده کنیم.
آزاده محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات موسسه اعتباری کوثر نیز در این نشست گفت: این موسسه به عنوان حامی مهربانو است و با راه اندازی این شبکه اجتماعی به بانوان خدمات شایسته ای ارائه خواهد شد.
وی تصریح کرد: درطول ٦ سال خدمات در حوزه بانکی، این موسسه خدماتی از جمله در حوزه سلامت بانوان، سرطان های شایع در زنان، آزادسازی زندانیان زن بدهکار و حمایت از بانوان معلول ارائه کرده است.
نیمی از جمعیت حدود ٨٠ میلیونی ایران را زنان تشکیل می دهند.
روز ٢٩ اسفندماه همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) روز زن است.


ایرنا
این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.