تبیان، دستیار زندگی
مراسم تجلیل از چهار فیلمبردار پیشکسوت سینمای ایران به پاس یک عمر فعالیت در عرصه سینما با یادی از زنده یاد احمد مسروری با عنوان «شب نقره ای» در موزه سینمای ایران برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«شب نقره‌ای» فیلمبرداران در موزه سینما

مراسم تجلیل از چهار فیلمبردار پیشکسوت سینمای ایران به پاس یک عمر فعالیت در عرصه سینما با یادی از زنده یاد احمد مسروری با عنوان «شب نقره‌ای» در موزه سینمای ایران برگزار می‌شود.

بخش سینما وتلویزیون تبیان
title

مراسم تجلیل از فرج‌الله حیدری، محمد تقی پاکسیما، حسین ملکی و محسن ذوالانوار به پاس یک عمر فعالیت آنها در عرصه سینما، روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه ساعت ۱۸:۱۵ در سالن سینما فردوس موزه سینمای ایران برگزار می شود.

در این مراسم یاد و خاطر زنده یاد احمد مسروری فیلمبردار که به تازگی از دنیا رفته است هم زنده می شود و فیلم کوتاهی از زندگی و آثار این فیلمبردار با سابقه سینمای ایران روی پرده نقره ای خواهد رفت.

در این برنامه که با عنوان «شب نقره‌ای» برگزار خواهد شد، جمعی از اهالی سینما و فیلمبرداران حضور دارند و درباره فعالیت های فرج الله حیدری، محمد تقی پاکسیما، حسین ملکی و محسن ذوالانوار در عرصه فیلمبرداری و تاثیری که هریک از آنها در حرفه سینمایی گذاشته اند، صحبت می‌کنند.

تجلیل از چهار فیلمبردار پیشکسوت سینمای ایران همکاری مشترک بین موزه سینمای ایران و انجمن فیلمبرداران خانه سینما است.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .