تبیان، دستیار زندگی
امام جمعه ساوه از زندان این شهرستان بازدید کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید امام جمعه ساوه از زندان این شهرستان

امام جمعه ساوه از زندان این شهرستان بازدید کرد.

بخش حقوق تبیان

حجت الاسلام حسینی

به نقل از روابط عمومی زندان شهرستان ساوه « حجت الاسلام حسینی» امام جمعه این شهرستان ضمن حضور در زندان از کارگاه های اشتغال زندانیان اعم از کارگاه فرش بافی ، خیاطی ، صنایع دستی و … و همچنین کلاسهای آموزشی فرهنگی تربیتی و حرفه آموزی زندانیان بازدید کرد.

حجت الاسلام حسینی» امام جمعه این شهرستان ضمن حضور در زندان از کارگاه های اشتغال زندانیان اعم از کارگاه فرش بافی ، خیاطی ، صنایع دستی و … و همچنین کلاسهای آموزشی فرهنگی تربیتی و حرفه آموزی زندانیان بازدید کرد.

امام جمعه شهرستان ساوه پس از مشاهده وضع موجود زندانیان ، فعالیتهای در حال انجام کلیه بخشهای زندان و خدمات ارائه شده به زندانیان طی نشستی با رئیس زندان ضمن ابراز خرسندی از برنامه های متنوع فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ،بهداشتی و درمانی و…. توسعه و گسترش این امور در زندانها را زمینه ساز اصلاح شخصیت این افراد و موثر در بازگشت سلامت آنها به جامعه عنوان کرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از خدمات ارائه شده به زندانیان با هدای کمک نقدی خود به کتابخانه زندان جهت خرید کتب جدید بر ضرورت توجه دستگاه های فرهنگی و اجتماعی جامعه به نیازهای زندانیان به منظور بازگشت به سلامت اجتماعی تاکید کرد.

منبع: میزان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .