وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نائب رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه گزینه ما برای انتخابات ریاست جمهوری تقریبا قطعی است که آقای روحانی خواهد بود، گفت: عقل ایجاب می کند که کاندیدای احتیاطی داشته باشیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه گزینه ما برای انتخابات ریاست جمهوری تقریبا قطعی است که آقای روحانی خواهد بود، گفت: عقل ایجاب می‌کند که کاندیدای احتیاطی داشته باشیم. 

بخش سیاست تبیان

گزینه اصلاح طلبان برای انتخابات

محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ در پاسخ به این سوال که اگر در کنار روحانی گزینه دیگری از طیف اصلاح‌طلبان معرفی شود مورد بررسی و حمایت قرار خواهد گرفت یا خیر، اظهار داشت:‌ خیر؛ مواضع ما روشن است و ما قبلا آنها تشریح کردیم.

وی افزود: در مجموع با توجه به تنگناهایی که فراروی دولت هم در عرصه داخلی و هم بین‌المللی وجود داشته، عملکرد دولت یازدهم قابل قبول است.

نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: گزینه ما برای انتخابات ریاست جمهوری تقریبا قطعی است که آقای روحانی خواهد بود.

تابش در ادامه در پاسخ به این سوال که زمزمه‌هایی مبنی بر کاندیدای احتمالی اصلاح‌طلبان در کنار روحانی شنیده می‌شود که آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، عنوان کرد: باید بگویم عقل ایجاب می‌کند که کاندیدای احتیاطی داشته باشیم که مشخص است «احتیاطی» است ولی قرار نیست که او کاندیدای اصلی ما شود.

وی درباره برگزاری جلسات شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و بحث و بررسی مصادیق و گزینه‌های ریاست‌جمهوری اصلاح‌طلبان گفت که هنوز وارد مصادیق نشدیم؛ برای این موضوع هنوز جای کار دارد و فرصت باقی است.


منبع : خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین