یکی از مواردی که دانش آموزان در درس ریاضیات با آن بسیار دچار مشکل می شوند مبحث خواندن اعداد می باشد این مبحث نیازمند تمرین و تکرار و بازی می باشد در این قسمت ما برای دانش آموزان یک بازی سرگرم کننده...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خواندن اعداد

خواندن اعداد

 

یکی از مواردی که دانش آموزان در درس ریاضیات با آن بسیار دچار مشکل می شوند مبحث خواندن اعداد می باشد این مبحث نیازمند تمرین و تکرار و بازی می باشد در این قسمت ما برای دانش آموزان یک بازی سرگرم کننده و جذاب قرار داده ایم تا به وسیله انجام این بازی بتوانند مشکلات خود را در این مبحث برطرف نمایند. 

انجام این بازی بسیار ساده می باشد شما می توانید با کمی دقت در سوال ها و یا فتن جواب درست از میان جواب های حاضر به راحتی این بازی را انجام دهید. در این بازی در ابتدا شما یک دانش آموز رت مشاهده می کنید که با یک تابلو که روی آن  یک عدد به حروف نوشته شده دانش آموزان باید در گوشه های صفحه جواب ها به ترتیب نوشته شده اند، دانش آموزان باید به ترتیب اعداد را خوانده و از میان این اعداد جواب درست را  کنند و در نهایت  در صورت درست بودن جواب که به صورت قطعه پازل می باشد جواب ها به سوال که قطعه دیگر پازل می باشد می چسبند. 

به عنوان مثال در دست دانش آموز عدد  یک ملیون و نهصد و پنجاه هزار برای شما نشان داده می شود شما باید از اعداد مقابل  عدد مورد نظر را پیدا کرده و با کلیک بر روی قطعه پازل به مرحله بعد بروید.حالا با توجه به توضیحات داده شده در قسمت بالا می توانید بازی را به راحتی و به درستی انجام دهید.

برای دانلود فایل آموزشی اینجا کلیک کنید.

 

مرکز یادگیری سایت تبیان-علی کلوت