سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ند  طرح ارزشیابی،سطح‌بندی و آموزش روحانیون طرح هجرت و‌ روحانیون مستقر به منظور اعطای گواهینامه تربیت‌معلم قرآن اواخر دی‌ماه در خراسان‌رضوی برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبیان به نقل از رس...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روحانیون طرح هجرت و‌مستقرخراسان‌رضوی ارزیابی قرآنی می‌شوند

 طرح ارزشیابی،سطح‌بندی و آموزش روحانیون طرح هجرت و‌ روحانیون مستقر به منظور اعطای گواهینامه تربیت‌معلم قرآن اواخر دی‌ماه در خراسان‌رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبیان به نقل از رسا ، «علیزاده» مسئول دارالقرآن سازمان تبلیغات‌اسلامی خراسان‌رضوی با اعلام این‌خبرافزود:تاكنون جلسات و نشست‌هایی با مسئولان ناظر بر فعالیت‌های این افراد تشكیل شده است و بر این اساس مقرر‌شد با هدف ارزیابی سطح معلومات قرآنی روحانیون طرح هجرت و‌ روحانیون مستقر دوره‌هایی برای این افراد دایر شود.
وی در ادامه گفت:به مدت حدود یك ماه و‌نیم دوره‌های تربیت معلم قرآن در سطح یك با شركت این افراد در دارالقرآن‌های ادارات كل تبلیغات‌اسلامی سراسر این استان برگزار می‌شود.
علیزاده یادآور شد:پیش از شروع كلاس‌ها، این افراد در آزمون سطح‌بندی معلومات قرآنی شركت می‌كنند و افرادی كه نتوانند امتیازات لازم را بدست آورند در كلاس‌های سطح یك تربیت معلم قرآن شركت خواهند‌كرد.
مسئول دارالقرآن سازمان تبلیغات‌اسلامی خراسان‌رضوی در مورد برگزاری آزمون پایان دوره ویژه شركت‌كنندگان این كلاس‌ها خبر داد و افزود:اواخر بهمن‌ماه سال‌جاری آزمونی از این افراد به عمل خواهد‌آمد تا نفرات برگزیده گواهینامه تربیت معلم قرآن‌كریم دریافت‌كنند.


تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین