سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ود آیت الله طبا طبا یی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان ، در جمع مسئولان ستادهای دهه فجر استان اصفهان ، دستاوردهای انقلاب اسلامی و نقش آن در جهان اسلام را مهم دانست و بر زنده نگه داشتن این ایام تأكید كرد. به گزارش خبر...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انقلاب ایران پرتوی از عاشورای حسینی بود

آیت الله طبا طبا یی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان ، در جمع مسئولان ستادهای دهه فجر استان اصفهان ، دستاوردهای انقلاب اسلامی و نقش آن در جهان اسلام را مهم دانست و بر زنده نگه داشتن این ایام تأكید كرد.

به گزارش خبرگزاری تبیان به نقل از  شبستان از اصفهان ،آیت الله طباطبا یی ، با اشاره به تقارن دهه فجر انقلاب اسلامی امسال با ایام دهه عاشورای حسینی گفت: انقلاب اسلامی ملت شریف ایران نیز پرتوی از عاشورای حسینی است.
امام جمعه اصفهان افزود: عاشورا و دهه محرم مردم را با امام حسین (ع) پیوند داد و این پیوند موجب آشنایی بهتر آنان با دین مبین اسلام شد.
ایشان بر آشنایی همگان با قیام امام حسین (ع) و عبرت آموزی از آن و نیز حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تأكید كرد و گفت : پس از پیروزی انقلاب ، در زمینه های مادی و معنوی ایران اسلامی موفقیت های مهمی داشته است .
آیت الله طباطبایی با گرامی داشت یاد وخاطره شهیدان والا مقام انقلاب اسلامی و تجلیل از معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اظهار امیدواری كرد دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی برای آحاد مردم وجهانیان تبیین شود.
در این دیدار مسئولان كمیته های 26 گانه ستاد دهه فجر استان و ستادهای دهه فجر شهرستان های مختلف از فعالیت این ستادها گزارش دادند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین