سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رد سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن و اعلام انزجار نسبت به چاپ تصاویر توهین آمیز پیامبرگرامی اسلام (ص) در روزنامه جیلاند پوستن دانمارک، از دولت این کشور خواستار مجازات عاملان این خ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اهانت روزنامه دانمارکی به ساحت مقدس پیامبر (ص) را محکوم کرد

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن و اعلام انزجار نسبت به چاپ تصاویر توهین آمیز پیامبرگرامی اسلام (ص) در روزنامه جیلاند پوستن دانمارک، از دولت این کشور خواستار مجازات عاملان این خطای نابخشودنی و آزاردهنده جمعیت میلیاردی مسلمانان شد.

به گزارش گروه دین و اندیشه "مهر" در بخشی از متن بیانیه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی آمده است : در آستانه میلاد خجسته پیام ‌آور صلح و عدالت حضرت عیسی‌ بن ‌مریم و یکی از نمادهای وحدت بین دینی، یک نشریه بی ‌خرد و خصم‌ نگر دانمارکی به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت پیامبر مهر و عطوفت و رحمت و رأفت حضرت محمد مصطفی (ص) اهانت کرد.

این بیانیه تأکید کرده است : در زمانه‌ ای که پیروان ادیان ابراهیمی در پاسخ به نیاز بشر امروز نیازمند تحکیم پیوند و ارتباط و دوستی و حرکت وحدت‌ آمیز حول اهداف و اصول مشترک هستند تا در دو سوی نیمکره شمالی و جنوبی از مصیبتهای جهان کنونی بکاهند و به سعادت و آرامش نزدیک شوند، چنین حرکتی قطعاً جز به سود دشمنان انسانیت و اخلاق نخواهد بود و هیچ دین ‌دار واقعی، چه مسیحی و چه مسلمان نخواهد بود.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است : ما اعتقاد داریم که ورود به عرصه اهانت به مقدسات ادیان و بخصوص چنین حرکت های موهن رسانه ‌ای بدون تحریکات استکبار و یا ژستهای سکولار و لائیک استبکار پسند صورت نمی‌ گیرد و نیز بر این اعتقادیم که آزادی بیان نباید بر ضد آزادی بیان و به معنی آزادی اهانت باشد و آن را به انحراف و سوء استفاده علیه اعتقادات بخصوص از نوع دینی آن بکشاند.


تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین