تبیان، دستیار زندگی
را به لیگ برتر می آوریم پرسپولیس مبارك آقایان، سرخپوشان مبارك مردم! علی پروین، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس تهران در گفت وگو یی به تشریح وضعیت تیم جدید خود( آذربایجان) پرداخت. وی گفت: پس از مسایل به وجود آمده میان ك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

علی پروین :

تیم فوتبال  سرخپوشان را به لیگ برتر می آوریم

پرسپولیس مبارك آقایان، سرخپوشان مبارك مردم!

علی پروین، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال و پرسپولیس تهران در گفت وگو یی به تشریح وضعیت تیم جدید خود( آذربایجان) پرداخت.

وی گفت: پس از مسایل به وجود آمده میان كادر فنی و هیات مدیره باشگاه پیروزی به این نتیجه رسیدیم كه برای تحقق آنچه مورد نیاز هواداران واقعی پرسپولیس است باید تیمی مردمی و متكی به پشتوانه هواداران تاسیس كنیم.

بر این اساس با همكاری برخی دوستان امتیاز تیم فوتبال آذربایجان را خریداری كردیم. آذربایجان تیم هواداران واقعی پرسپولیس است و به زودی ضمن تقویت، تحت نام" سرخپوشان" وارد عرصه رقابت جدی خواهد شد.

علی پروین با بیان این مطلب كه ساختار تیم فوتبال " سرخپوشان " با هدف حضور جدی در رقابت های آتی لیگ برتر بر اساس تجربیات سالهای گذشته وی طراحی می شود گفت: بر خلاف آنچه خیلی ها ادعایش را دارند، می خواهیم تیمی به معنای واقعی كلمه" مردمی" تشكیل دهیم. در این ساختار مردم مالك واقعی تیم فوتبال" سرخپوشان " هستند و می توانند در مورد آن اعلام و اعمال نظر كنند. باز هم تاكید می كنم كه به زودی امتیاز باشگاه را از نام خود خارج و به نام هواداران واقعی پرسپولیس می كنم .

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس با اشاره به عملكرد كادر فنی تیم فوتبال پیروزی گفت: به هر حال فوتبال پر است از این شیرینی ها، شیرینی هایی كه به استمرار آن امیدوارم. به هر حال تیمی با آن همه هزینه و حمایت و بهره گیری از منابع متعدد باید نتیجه بگیرد. حیف است كه این ستاره های گران قیمت نتوانند به وظیفه حریفه ای خود عمل كنند. اما تنها به این نكته اشاره می كنم كه گاهی تلخی ها هم از راه می رسند.

پروین ادامه داد: برای آقای غمخوار و دوستانشان آرزوی موفقیت دارم، تیمی آماده در اختیارشان است كه انشاء الله موفق باشند. پیروزی مبارك آقایان و سرخپوشان مبارك مردم! آنها با قوت به كار خود ادامه دهند ما هم به همین شكل عمل خواهیم كرد. اساس رقابت فوتبال همین است.

مدیرعامل تیم فوتبال آذربایجان( سرخپوشان) با اشاره به عملكرد برخی مشاوران مدیرعامل باشگاه پیروزی، در خصوص این نظر كه كم اطلاعی و سطح پایین تحصیلات برخی از آنان زمینه برخوردهای غیر منطقی در مجموعه باشگاه پیروزی را پدید آورده، گفت: به هر حال نظر آقای غمخوار بهره گیری از چنین مشاورانی است. البته قصد ندارم به این شكل وارد حاشیه شوم اما به هر حال اشراف به مسایل فوتبال ضرورت مهمی است كه باید مورد توجه باشد.

علی پروین از تشكیل كانون هواداران باشگاه" سرخپوشان" خبر داده و خاطر نشان كرد: به هر حال تكیه ما به این هواداران است، در گفت و گوی چند روز گذشته ام نیز اشاره كردم كه حضور بیش از 10 هزار تماشاگر برای تماشای یك بازی زیر گروه اتفاق ساده ای نیست.

این تیم هنوز شكل واقعی نگرفته، بازیكنان سرشناس خود را جذب نكرده، پیروزی های متوالی و امیدبخش به دست نیاورده و وارد كورس واقعی باشگاهی نشده ، اما تعداد بیشماری هوادار دارد.

من استثنا بودن را درك می كنم.

باید این هواداران را سامان داد ، اما بانگرشی سازمان یافته، با یك متولی كاربلد، به هر حال همانگونه كه گفتم تجریبات چندین سال بازیكنی، مربیگری و مدیریت را در اختیار داریم و باشگاهی در خور نام سرخپوشان و پرسپولیس واقعی تشكیل می دهیم.

پروین از ادامه تمرینات و اردوی تیم خود در مجموعه ورزشی شهر جدید هشتگرد خبر داد و افزود:  دوستان به ما لطف دارند، امكانات در اختیار تیم قرار می دهند تا به امید خدا بتوانیم جایگاه مناسب خود را به دست آوریم، با همین محبت هاست كه تیم را تقویت كرده و به پیش می بریم.

مدیرعامل باشگاه آذربایجان( سرخپوشان) از جذب چند مهره جدید به تیم فوتبال خود خبر داد و خاطر نشان كرد: داداش زاده، برادران استواری، شاهرودی، مدیر روستا و... را هم جذب خواهیم كرد. هر بازیكنی كه مورد نیاز باشد را می گیریم تا تیم را به جایگاه مورد نظر برسانیم.

علی پروین در پایان با اشاره به ارتباط باشگاه خود با سازمان تربیت بدنی و نحوه ارتباط این دو با یكدیگر گفت: نه آنها امتیاز خاصی دارند ونه ما امتیاز ویژه ای خواسته ایم. برخورد با ما برخوردی كاملا اداری  و قانونی است. ارتباط بر مبنای رابطه یك باشگاه با سازمان ورزشی است و این وضعیتی معمولی است.