• تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1395/12/03
  • تاريخ :

روابط عمومی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل گفت: روابط عمومی در هر دستگاه اجرایی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و افراد حاضر در این سمت از نخبگان سازمان محسوب می شوند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اردبیل

به گزارش  روابط عمومی،  ناصر نصیری، معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل امروز (3 اسفندماه) در جلسه شورای  هماهنگی روابط عمومی های استان در سالن جلسات شهید رجایی استانداری اردبیل گفت: وظایف روابط عمومی در سطح کشور و استان بسیار ضعیف است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی در هر دستگاه اجرایی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و افراد حاضر در این سمت از نخبگان سازمان محسوب می شوند، تصریح کرد: سازمان های که تاکنون توانسته عملکرد خوبی در جامعه داشته و مردم به دستگاه های اجرایی اعتماد کنند نشان می دهد روابط عمومی آن دستگاه اجرایی موفق عمل کرده است.

نصیری با تاکید بر اینکه ضعف روابط عمومی در عدم موفقیت سازمان بسیار تاثیر گذار است، اظهار داشت: باید ضعف های روابط عمومی در دستگاه های اجرایی پوشش داده شود تا بتوانیم عملکرد دستگاه اجرایی به خوبی به مردم نشان داده شود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری اردبیل با بیان این مطلب که روابط عمومی ها در انعکاس عملکرد دولت تدبیر و امید اهتمام جدی داشته باشند، ادامه داد: تاکنون آنگونه که باید عملکرد چشمگیری دولت اطلاع رسانی نشده و باید این ضعف دستگاه های اجرایی پوشش داده شود.

 

UserName