سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرروابط عمومی و اموربین الملل موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان از انتشار «تفسیر راهنما» تالیف مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی توسط وب سایت تبیان در محیط مجازی خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی:

تفسیر «راهنما» در تبیان منتشر شد

مدیرروابط عمومی و اموربین الملل موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان از انتشار «تفسیر راهنما» تالیف مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی توسط تارنمای تبیان در محیط مجازی خبر داد.

هومن بهلولی- روابط عمومی

سلطانی شیرازی؛ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موسسه تبیان

به گزارش روابط عمومی، این تفسیر در روزهای منتهی به سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین روز درگذشت این عالم ربانی در تبیان بارگزاری شده است.

ایده تدوین و نگارش اولیه این تفسیر سالها پیش از انقلاب اسلامی یعنی زمانی که مرحوم هاشمی رفسنجانی در زندان رژیم منحوس پهلوی به سر می بردند، شکل گرفته و بعدها با پیروزی انقلاب اسلامی توسط محققان و قرآن پژوهان مرکز فرهنگ و معارف قرآن وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی قم با اشراف و نظارت آن فقید، ادامه یافته است.

از ویژگی‌های این تفسیر، بهره‌مندی از کلید واژه‌های موضوعی قرآن و برداشت‌های احتمالی در تفسیر به صورت طبقه بندی و تفکیک شده است.این تفسیر در سال ۱۳۷۲ به‌عنوان کتاب سال جمهوری اسلامی برگزیده شده است.

گفتنی است موسسه تبیان همزمان با سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، در راستای ترویج فرهنگ قرآن و تجلیل از تلاشهای علمی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، اقدام به بارگزاری تفسیر راهنما در سرویس ذکر آنلاین سایت تبیان نموده است.

دوستداران قرآن و علاقمندان به منابع قرآن پزوهی، می توانند جهت دسترسی به متن کامل تفسیر راهنما به تفکیک آیه، به نشانی اینترنتی zekr.tebyan.net مراجعه نمایند.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین