سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
درحالی که سجاد انوشیروانی و دوستانش مشغول تحت فشار گذاشتن کیانوش رستمی هستند، 2 کشور آذربایجان و قطر به قهرمان المپیک 2016 ریو پیشنهاد تغییر تابعیت دادند!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیشنهاد آذربایجان و قطربه کیانوش رستمی

درحالی که سجاد انوشیروانی و دوستانش مشغول تحت‌ فشار گذاشتن کیانوش رستمی هستند، 2 کشور آذربایجان و قطر به قهرمان المپیک 2016 ریو پیشنهاد تغییر تابعیت دادند!

بخش ورزشی تبیان

کیانوش رستمی

شورای عالی تیم ملی وزنه‌برداری به‌تازگی قانونی به تصویب رساند مبنی بر این‌که همه وزنه‌برداران موظفند در اردوهای تیم ملی حضور مستمر داشته باشند. ‌این درحالیست که کیانوش رستمی قهرمان المپیک 2016 و بهترین وزنه‌بردار کنونی جهان با روش خودش تمرین کرد و طلا گرفت و الان هم دوست دارد با همان روش ادامه بدهد. ‌اما انوشیروانی و بقیه اصرار دارند رستمی هم مثل بقیه در اردوهای طولانی‌مدت و فرسایشی شرکت کند.

 ‌شاید آقایان نمی‌دانند که دوران اردوهای چند ماهه و طولانی‌مدت برای رشته انفرادی وزنه‌برداری به سر آمده و دیگر حتی چینی‌ها که ورزش دولتی دارند هم اردوهای طولانی‌مدت برای وزنه‌برداری نمی‌گذارند! اغلب کشورها برای صرفه‌جویی در هزینه، درس و تحصیل قهرمان در رشته وزنه‌برداری اجازه می‌دهند که خود وزنه‌بردار به تنهایی تمرین کند و چند هفته قبل از مسابقات رسمی به تیم ملی ملحق شود. ‌متاسفانه دوستان در شرایطی سر به‌سر بهترین وزنه‌بردار جهان می‌گذارند که 2‌ کشور آذربایجان و قطر در کمین کیانوش رستمی نشسته و مشغول وسوسه کردن این دلاور با دلارهای سبز هستند!


منبع : رادنیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین