سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ی  جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اهانت شبكه الجزیره به آیت الله سیستانی بیانیه‌ای صادر كرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبیان به نقل از  رسا، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این بیانیه كه با امضای آیت الله م...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محکوم کردن اهانت شبكه الجزیره به حضرت آیت الله العظمی سیستانی

 جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اهانت شبكه الجزیره به آیت الله سیستانی بیانیه‌ای صادر كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تبیان به نقل از  رسا، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این بیانیه كه با امضای آیت الله مشكینی، رییس این جامعه صادر شده، آمده است: بار دیگر دست خبیث استكبار از آستین یكی از شبكه‌های تلویزیونی معلوم الحال بنام الجزیره بیرون آمد؛ این شبكه با حرمت شكنی و اهانت به ساحت مقدس مرجعیت و شخص حضرت آیت الله العظمی سیستانی (مدظله) چهره منافقانه خود را بیش از پیش نمایان ساخت.
این بیانیه با اشاره به نقش تاریخی و رسالت دینی مرجعیت شیعه در حفظ وحدت و یكپارچگی عراق به خصوص در انتخابات اخیر می‌افزاید: بدیهی است كه مدعیان دموكراسی و دشمنان مردم عراق با تحت نفوذ قرار دادن رسانه‌ها و شبكه‌های تلویزیونی می‌خواهند به این وحدت و همدلی كه با درایت مرجعیت بزرگوار به دست آمده است آسیب برساند.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان ضمن محكوم كردن این حركت زشت و زننده، از مردم عراق ‌خواسته ضمن حفظ وحدت و دفاع از كیان مرجعیت، زمینه خروج اشغالگران را از میهن اسلامی خود فراهم سازند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین